Vatandaşlardan Şikayet Var (Özel Haber)

Admin Mustafa Çelik, "Başa gelen siyasiler kendileri dışında bir yere yatırım yapmamış, proje getirmemiş, hep yerinde saymış ve maalesef yerinde saymaya da bu mantık devam ettiği sürece mahkum." ifadelerini bir kez daha yeniledi.

Vatandaşlardan Şikayet Var (Özel Haber)
06 Ağustos 2020 - 00:02 - Güncelleme: 06 Ağustos 2020 - 00:21

Şikâyetlerini Haber Merkezimiz Aracılığı İle Sayın Valimize Duyurmak İstediler

Çankırı’da Toplu Taşımada Sıkıntı Büyük!

Çankırı Merkez'de şehiriçi ulaşımı sağlayan 'Halk Otobüsleri'nin verdiği hizmetle ilgili olarak vatandaşın şikayetleri her geçen gün artarken, işletmeci firma da artan giderlere karşın, onlarda şikayetçi.

Çankırı Merkez'de şehiriçi ulaşımda sıkıntılar giderek büyüyor.

Çankırı halkına hizmet vermenin gayretinde olan firma zor günler geçiriyor"

Çankırı insanı hizmeti hak etmiyor mu diye bize soruyorlar.

Ben, biz TOKİ'de oturuyorum. Kırkevlerde oturuyorum veya Deveciler de oturuyorum diyen vatandaşlar, "Çoğu zaman doluluktan dolmuşa binemiyoruz diye iddia da bulunuyorlar." Doğrumu acaba?

Okuyucu Mektubularından Oluşan Bir Kaç Satır Şikayet Bilgileri

Sayın valim TOKİ Tuzlu Bağları Konutları dolmuşlarını da bir denetlerseniz seviniriz. Pandemi süreci gireli buraya hem basamaklı hem de küçük dolmuşlar geliyor. Anlayacağınız engelli taşıyıcı toplu taşıma araçlarından yararlanamıyoruz. Burada engelli ve yaşlılar çoğunlukta bizler inip binerken epey zorlanıyoruz. Belediyeye birkaç defa söylediğimiz halde hiçbir gelişme olmadı. Birde akşam 20:00 saat dolmuşu çarşıdan gelirken yer kalmayacak şekilde doluyor. Bizler durakta bırakılıyoruz evimize zor şartlarda gidebiliyoruz ifadelerine yer verdiler.

Çankırı Olarak Hep Birlikte Batışımızı Seyrediyoruz. Çankırı'da toplu taşımada sıkıntı büyük!

Otobüsler çok bakımsız bir düzen yok! Belediye bu işleri bu firmaya bırakmamalı... "Birilerinin çok acil burayı denetlemesi lazım...

Firma sahibi sözleşmenin şartlarını yerine getiriyor musun? Çalıştırdığınız büyük, küçük araçlarınız sözleşme şartlarına uyuyor mu? Kusura bakmayın da siz Çankırı halkına hizmet vereceksiniz. Fireni boşalan araçlardan canımızdan da olmayalım...

www.Haberci18.com İnternet Medyası olarak kimseden çekinmeden bu konuyu da kalemimize aldık. Çankırı'nın yetkilileri siyasileri, kurum amirleri alın size sadece bakabileceğiniz bir sorun daha! Ne de olsa herşeye sadece bakıyorsunuz! Çözüm gibi bir beceriniz yok da!

Çok saçma bir düzen var daha doğrusu şehirde hiçbir düzen yok!

Firmayı değiştirmek veya yaptırım tekliflerinde bulunmak çok mu zor?!

Tek İsteğimiz "Sorunların çözümü tarafların bir an önce masaya oturarak Çankırı gerçeklerini göz önünde bulundurmaları"

Bu şehir ne öğrenci çekebiliyor, ne ilim adamı, ne doktor ne hukukçu. O kadar köhne bir şehir ki, buralı olmayanın burada kalması için sıfır sebep var. Başa gelen siyasiler kendileri dışında bir yere yatırım yapmamış, proje getirmemiş, hep yerinde saymış ve maalesef yerinde saymaya da bu mantık devam ettiği sürece mahkum. Konuştuğunuz, tartıştığınız, herkesin dilinde olan konular hep basit. Sayın Valim moralinizi bozmak istemem ama; "Bu şehirde işiniz zor." İnşallah zorlukların üstesinden gelirsinizde www.haberci18.com olarak biz yanılırız. Bekleyelim, bakalım görelim. Sayenizde şehitler, yaranlar diyarı Çankırı'da neler olacak?
 


Bu haber 4516 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • 18 li
  1 ay önce
  Yahu bu kadar basit çözülecek meseleleri ne kadarda dert ediniyor Çankırılım. Başkan Yardımcıları koltuktan kalkıp bir otobüse binse (nasıl olsa halkın içine hiç girmedikleri için kimse tanımaz onları) ve hattı çaktırmadan kontrol etseler ve kendi gözleri ile problemleri görseler işi hallediverirler ama konforlu koltuklarından ve çay muhabbetlerinden kim ayrılacak tabi ki.Millet inim inim inlerken o koltuklar o insanlara batmalı. Çünkü bu bir vazifedir ve vicdanı olan kişiler, kendilerine emanet olarak verilen bu vazifeyi bi-hakkın yerine getirmek zorundadır. Kalkın ve karışın milletin arasına, onlardan korkmayın. Vallahi bir şey yapmazlar size.
 • Dertli
  1 ay önce
  Çankırı'da Belediye mi yok yoksa işin başındakilerin firmaya gücü mü yetmiyor. Nedir bu saçmalıklar. Bir işi beceremeyen efendice bırakıp gitmesini de bilmelidir. Önemli olan millettir. Gerisi hikaye. İnsanların dertleri ile dertlenmeyenleri, dertleri ile baş başa bırakırlar sonra.
 • TOKİ sakini
  1 ay önce
  Biz tuzlu bağları TOKİ de oturuyoruz otobüsler pislik içinde ve çok eski ve bakımsız firma sahibi ile görüşen arkadaşlar biz zam istiyoruz vermezlerse böyle diye bir dayatma yapıyorlar heran bir can kaybı olabilir Allah korusun sürekli şikayet ediyoruz ama nafile bir çözüm bekliyoruz
 • Tokili Vatandaş
  1 ay önce
  Ben toki'de oturuyorum kale altı park olarak kıytırık demeyim de her çocuğun kullanamayacağı bir kaç tane park malzemesi koyulmuş 2-3 yaş için çok tehlikeli belediyeye başvuru da bulundum internet sayfasından geri dönüş olmadı. Şu söyleyeyim Ankara'ya gezmeye gittiğimizde teleferiğe biniyoruz Belediyeye mesaj yazdım neden hizmet verilmiyor diye 3 gün içinde cevap geldi ve 10 gün sonra da 2. kez farklı şekilde cevap yazıp göndermişler şimdi 4 milyonluk nüfusu olan Ankara'da 3 günde cevap geliyor ama 84 bin 600 yüz nüfuslu Çankırı'da tık yok birde milletin burada tek derdi ya dolmuş ya park büyük şeyler değil belediyemizden ricamız halkın isteğine kulak verip en uygun kararı vermesi zor değil herhalde...
 • toki vatandaşı
  1 ay önce
  biz artık halk otobüslerinden bıktık... Belediyeye gidiyoruz şikayete yok zarar ediyorlarmış halk otobüsleri adamlar ne yapsınmış kardeşim hep su böreği yemesinler biraz da kol böreği yesinler bu ihaleye girerken kar etmeyide zarar etmeyi de göze alıyorlar.. Her gün veya her ay farklı bir şöför çalıştırıyorlar şöförler vatandaşlarla kavga ediyorlar yoğun olan hatta bilerek kasten küçük araba yolluyorlar bıktık artık mustafa bey lütfennnnn lütfennnnn bu konu üzerinde durun takipçisi olun ve düzeltin lütfennnnnn