Haydi Çankırı'm Minik Ömer Alp'e Nefes Olalım! (Özel Haber)

Çankırı’da ikamet eden Polat Kader Alp kardeşimizin oğlu Ömer için dualarımızı, maddi ve manevi desteklerimizi eksik etmeyelim.

Haydi Çankırı'm Minik Ömer Alp'e Nefes Olalım! (Özel Haber)
18 Ekim 2020 - 15:45 - Güncelleme: 18 Ekim 2020 - 19:16

SMA Hastası Minik Yavrumuzun Desteklerinize İhtiyacı Var

Haydi Çankırı’m Minik Ömer Alp’e Nefes Olalım!

Ömer Alp SMA ile mücadele ediyor. Geleceğe adım atabilmesi için sizin desteklerinize ihtiyacı var.

Çankırı’da ikamet eden Polat Kader Alp kardeşimizin oğlu Ömer için dualarımızı eksik etmeyelim. Bu kardeşimizin taleplerine maddi ve manevi olarak cevap verirseniz mücadelesine katkıda bulunmuş olursunuz.

Rabbim tez zamanda şifalar versin İnşallah.

İletişim: 0 505 979 04 18

Not: 18.10.2020 Pazar günü itibariyle www.haberci18.com İnternet Medyası olarak Minik Ömer Alp’e maddi ve manevi destekler açısından kampanya başlatmış bulunmaktayız. Kampanya için Çankırı Valiliğine resmi başvurular yapılmış olup; Bakanlıktan gelecek izin ile Kamuoyu için gerekli IBAN Numarası paylaşılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.  

www.haberci18.com İnternet Medya yönetmeni Mustafa Çelik olarak Ülkemin, Çankrımın insanlarına, yöneticilerine güveniyorum. Çıktığımız yolda Cenab-ı Allah utandırmasın. Haydı Çankırım durma zamanı değil. Desteğe hazırlan.


 


Bu haber 5300 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • gökçe ekşi
    1 hafta önce
    destek oldugunuz için teşekkür ederiz. haydi arkadaşlar, abiler, ablalar Çankırılı minik ömerimize desteklerimizi gösterelim ömerimiz iyileşsin .