Opr. Dr. Hüseyin Pehlivan Ülkemizin Ve Hemşehrilerinin Hizmetinde

Emekli Öğretmen Sadettin Pehlivan’ın oğlu, Çankırı’nın bağrından çıkardığı Çankırılı hemşehrimiz Opr. Dr. Hüseyin Pehlivan Ata Plaza Platinum 7. Kat No:31 (Anka Gross Üstü) Eryaman/Ankara adresinde açtığı büyük bir poliklinik ile hasta kabullerine başladı.

Opr. Dr. Hüseyin Pehlivan Ülkemizin Ve Hemşehrilerinin Hizmetinde
14 Ekim 2020 - 22:34 - Güncelleme: 14 Ekim 2020 - 22:52
Yaranlar, Şehitler Diyarı Şehrimizin yetiştirdiği değerli şahsiyetlerden Emekli Öğretmen Sadettin Pehlivan’ın oğlu, Çankırı’nın bağrından çıkardığı Çankırılı hemşehrimiz Opr. Dr. Hüseyin Pehlivan Ata Plaza Platinum 7. Kat No:31 (Anka Gross Üstü) Eryaman/Ankara adresinde açtığı büyük bir poliklinik ile hastalarını mutlu etti.

Geçmiş yıllarda Gata’da Kadın Doğum Uzmanı olarak çalıştıktan sonra, ilerleyen yıllar içerisinde Sincan Özel Koru Hastanesinde Baştabip iken kendi isteği ile Özel Koru Hastanesinden ayrılan Opr. Dr. Hüseyin Pehlivan açmış olduğu modern poliklinik ile hastalarını kabule başladı.

Pehlivan, “Eryaman da sahibi olduğu poliklinik’i açarak buraya gelmeyi daha uygun gördüğünü ve kendi bölgesindeki insanlara hizmet vermek istediğini söyledi.”

Büyük Ameliyatları Hastanede, Bazı Operasyonları da Poliklinikte Yapıyor

Gata ve Özel Koru Hastanesinden ayrılarak ülkemize, hemşehrilerimize daha geniş bir hizmet verebilmek için böyle bir merkez açtığını belirten Opr. Dr. Hüseyin Pehlivan, "Birçok imkânı, kendi kliniğimizde halkımıza sağlayıp, devletten bir adım öndeyiz diyebiliriz. İnşallah böyle devam ederiz. Halkımıza güzel bir hizmet etmeyi düşünüyoruz. Burada olanak olarak her şeyimiz hazır. Yani burada hastalarımız için küçük bir hastane oluşturduk. Böyle başladık. Halkımız da bizlere sahip çıkarsa burada halkımız için hizmet vermeye devam edeceğiz." dedi.

Memleketinde bilmeyenler olabilir. Kadın hastalıkları ve doğumla ilgili her türlü problemde hastalarının yanında olan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Hüseyin Pehlivan’a 0 552 474 90 52 numaralı telefondan ve Ata Plaza Platinum 7. Kat No:31 (Anka Gross Üstü) Eryaman/Ankara adresinden ulaşabilirsiniz.

Hüseyin Pehlivan Kimdir?

Çankırılı Opr. Dr. Hüseyin Pehlivan, lise öğrenimini 1998 yılında Maltepe Askeri Lisesi'nde bitirdikten sonra 1998 yılında Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 2007-2011 yılları arasında yine aynı fakültede yapmış ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2012-2014 yılları arasında Erzincan Asker Hastanesi'nde, Özel Koru Sincan Hastanesi'nde görev yapmış olup, mesleki çalışmalarına özel muayenehanesinde devam etmektedir.


 
Bu haber 8667 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Abdullah KEDERSİZ
    11 ay önce
    Hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel hizmetlerde bulunacağınıza eminim. Allah yolunuzu açık etsin.