Çankırı Enerjisa Çalışanı Hakan Aydın Yaranağamız'dan Örnek Davranış

Vâkıfın üç aylık elektrik fatura borcunu üstlenerek kendi cebinden olmak üzere fatura bedelini ödedi.

Çankırı Enerjisa Çalışanı Hakan Aydın Yaranağamız'dan Örnek Davranış
03 Ekim 2020 - 12:47 - Güncelleme: 03 Ekim 2020 - 13:01

Örnek Davranış

Çankırı Esnafları Yaran Kültürünü Yaşatma Eğitim Ve Gençlik Derneği Yaran Meclisi yaranı Hakan Aydın kardeşimiz Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şubesinin kalbinde, gönlünde taht kurdu.

Ülkesi ve milleti için hayatını kaybederek şehitlik mertebesine erişen vatandaşların aileleri ile gazilerimizin Dernek ikametgâhında tükettikleri elektriği, ”Çankırı Esnafları Yaran Kültürünü Yaşatma Eğitim Ve Gençlik Derneği Yaran Meclisi yaranı aynı zamanda Enerjisa Başkent Çankırı firmasında çalışan gönlü zengin kardeşimiz Hakan Aydın kendi cebinden ödedi, Vakfın elektrik borcu sıfırlandı.

Enerjisa Başkent Çankırı firmasında çalışmakta olan, yaran kültürü ile doğup büyüyen sayaç okuma personeli Hakan Aydın kardeşimizin örnek davranışı bizleri duygulandırdı, gururlandırdı.

Sayaç okuma personeli olarak Enerjisa'da görev yapan Hakan Aydın, sayaç okuma hizmetini gerçekleştirirken Çankırı Paşabeyoğlu İş Merkezinde bulunan Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şubesinde elektrik sayacını okumuştur. O sırada içeride bulunan Vakıf temsilcileri okunan fatura ve ödeme evrakını Aydın’ın elinden alırken gönlü güzel kardeşimiz Hakan Bey şu ifadeleri kullanmıştır.

Aydın, 'Biz Çankırı halkı olarak vatanını milletini ve bayrağını seven insanlarız bu uğurda canımızı malımızı her şeyimizi feda etmekten tereddüt etmeyiz. Bu vatan uğruna şahadete koşan şehitlerimize ve kahraman gazilerimize hizmet eden bir Vakfa benim de bir katkım olmasını istiyorum diyerek” Vâkıfın üç aylık fatura borcu ödemesini üstlenerek kendi cebinden olmak üzere üç aylık fatura bedelini ödemiştir.

Hakan yaran ağamıza teşekkür eder camiamız adına saygılar sunarız.


 


Bu haber 6514 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Alper ince
  3 hafta önce
  Yapraklı köylerinde 500 liraya yakin fatura kitliyor enerjisa gariban köylülere. Doğalgaz bulan yetkililere duyurulur.
 • 18 li
  3 hafta önce
  Rabbim ödediğin her kuruş miktarınca hem dünya ve hem de ahiretteki dereceni ve makamını yükseltsin inşallah.