Oturduğunuz Koltuğun Hakkını Verin (Özel Haber)

Çankırı; Bu memleketin ekmeğini yeyip, suyunu içerek, gözünün içine baka baka insanımızın hayalleri ve sevdası için gerekenleri yapmayanların yeri değildir.

Oturduğunuz Koltuğun Hakkını Verin (Özel Haber)
06 Eylül 2021 - 08:18 - Güncelleme: 06 Eylül 2021 - 09:27
Sayın Vali, Çankırı İl Sağlık Müdürü Ve Devlet Hastanesi Baş Tabibinin Dikkatine

Yeter Artık Yeter... Şehrimizin Ve insanlarının Kaderleri İle Oynamayın
Sözde Çankırı'ya 61 Dıoktor Atanmış. Hani nerdeler? Yoksa bizim gözlerimiz mi kör? Ah şu at gözlüklerinizi bir çıkarıp Allah'a emanet Çankırı'yi bir görseniz.


Sayın Milletvekilleri, Sayın Vali, Sayın yöneticiler sizlere sesleniyoruz!!!

Bir Cumhurbaşkanımız var başımızda. Sayın Cumhurbaşkanım, Sayın Sağlık Bakanım ne olur lütfen şu Çankırı’ya bir neşter vurun artık. Çankırı’daki seçilmişleri, koltuklarına çöreklenmiş iş bilmeyen, Çankırı ve insanı için çalışmayan, iş yapmayan idarecileri silip atın. Çankırı olarak dayanamıyoruz artık bu sahipsizliğe, ilgisizliğe. İnanın çoğu insan sizlere hayır dua etmiyor.

Vay Anasına Be Lafa Bak, "Doktor İzindeymiş, Doktor Yokmuş"

Doktor Yosa Çankırı'daki Hastalar Hep Ölsün mü İstiyorsunuz???

İzine ayırdığın doktorun yerine geçici görevinen dahi Çankırı'ya bir doktor getiremiyorsanız bu işi bırakın beyler. Doktorlarımız izinde olabilir, çalışanlarımız izinde olabilir bunlara söz söyleme hakkımız dahi yok. Tabii ki iznini kullanacaklar. Ama; Siz nediye bu koltuklarda boşu boşuna oturuyorsunuz? Amacınız Çankırı'yı köyemi çevirmek? Zaten çevirdinizde; çok iyi başardınız bu söylediğim köy meselesini.


Çankırı Devlet Hastanesinde heyet raporu almak isteyenlere 2021 Aralık ayına gün veriyorlar, şimdi rapor alma sırası gelene de Nöroloji doktoru yok, Kulak Burun, Boğaz doktoru yok, va dahası bir kaç doktor izinde denip tekrardan ileri bir tarihe gün veriliyor. Bu arada rapor alamayanlar bazı kurumlarımızda işe girebilmek, işe başlayabilmek için personel alımı imtihan veya sözlü sınavlarını kaçırıyorlar. Vicdanınız rahat mı? Bu insanların ekmeğiyle oynamaya girmez mi sizce? Bu vebalin altından nasıl kalkmayı düşünüyorsunuz?

-Olmuyor Dostlar Olmuyor, Çözüm Bulun, Çözüm Üretin İstiyoruz-

Koskoca insanlar çaresizce bir köşede sessiz sessiz, üzülüp Çankırı’nın haline ağlıyorlar. Bari bu durumunda particiliği, siyasetçiliği, rantcılığı bırakın.
"Devlet kalıcı hükümetler, koltuklar geçicidir. Herkes oturduğu koltuğun hakkını versin, devlet meseleleri yorgunluk kaldırmaz. Bizden söylemesi Çankırı halkı sizlere hiç iyi bakmıyor, hakkınızda da iyi şeyler düşünmüyor. Bizi bilen bilir, bilmeyende kendisi bilir.

Gerekçeniz nedir lütfen açıklayın. Bu insanlar rapor dahi alamıyorsa bu şehirde lütfen oturmuş olduğunuz koltukların hakkını verin.

Çankırı; Bu memleketin ekmeğini yiyip, suyunu içerek, gözünün içine baka baka insanımızın hayalleri ve sevdası için gerekenleri yapmayanların yeri değildir.

Çankırı; Sorumlu sorumsuzların ve yetkisiz ve etkisiz yetkililerin sırtını sıvazlama, başını okşama ve gönlünü hoş tutma yeri değildir. (Nokta.)

Bu haber 5139 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • 18 li
  1 ay önce
  İnsanlar ne yaparlarsa başlarına o gelir. Yani 'başınıza gelenler sizin ellerinizle yaptıklarınızın karşılığıdır' Ayeti mucibince bunu biz istedik. Ankara; İstanbul ve Çankırı illerinde ki önceki belediyeler bu illere çağ atlatmışken insanlar tutup ders verelim diye muhalefet partilerini başa getirdiler.Şimdi hem Ankara,hem İstanbul ve hem de Çankırı feryat figan ediyor. Kardeşim nankörlüğün hiç bir topluma veya canlıya faydasını gören varsa bana da söylesin.Boşuna konuşup ta kendinizi kahretmeyin bir mesele varsa gidin hastanenin önüne hakkınızı arayın bakın ilgililer nasıl karşılık veriyorlar.Buralardan ağlamakla işler çözülmüyor.Yanlış anlamayın Mustafa bey buradan duyuracak, bizde hastaneyi dolduracağız. Başka çözüm olmaz bu gidişle.
 • Ömer Demirci
  1 ay önce
  Baştan sonuna kadar yazdığınız her cümleye katılıyorum. Halkın sesi olmuşsunuz ayrıca teşekkür ediyorum. Çankırı halkı gerçekten sahipsiz. Siyasi ve mülki idareciler elbet bunun vebalini öderler. Umarız vakit kaybetmeden koltuklarından kalkar ve bir an evel hizmete koyulurlar.
 • ÖKSÜZ
  1 ay önce
  bu memlekette koltuğuna oturmaya zaman bulamadan çalışan insanlar vardı. oturduğu koltuğun kendisinin değil milletin olduğunu bilen siyasetçiler vardı. halka hizmeti hakka hizmet bilen, kendi cebine değil vatandaşın cebine çalışan bürokratlar vardı. halkın derdi ile dertlenen, neşesi ile neşelenen idareciler vardı. önce bu memleketin evladına istihdam sağlayalım diyen güzel bir ak saçlımız vardı. çankırı sahipsiz kaldı gerçekten.
 • Çankırı Sevdalısı
  1 ay önce
  Mustafa bey Bu haberiniz için Allah sizden razı olsun. 2 aydır sağlık raporu alabilmek için bekliyoruz. Şimdide nöroloji doktoru yok 2 hafta sonra gelin dediler. Sağlık kurulu da 2-3 hafta sonra toplanacakmış. Vay bu Çankırılı vatandaşın haline. En azından Devlet hastanesi ne şu kadar doktor atandı demesinler. Madem doktor çok. İnsanlar bir sağlık raporu alabilmek için neden 3-4 ay uğraşıyor. İnsanlara bu kadar eziyet edilmemeli bence.
 • Sağlıkci
  1 ay önce
  Sayn Haberci duyarlığıniz için sizi tebrik ediyorum haberde bahsi geçen hastanemizi yöneten sağlık bakım ve idari hizmetler müdürleri idari soruşturmalar neticesinde suçlu bulunup evrakta sahtecilik sahte evrak düzenleme kurum gizli bilgi ve belgelerini kurum dışına çıkarmaktan yapılanmak üzere dosyaları savcılığa sevk edildi fakat hala müdür beyler daha da bir söze hacet yok sanırım
 • SESSİZ ADAM
  1 ay önce
  Kur'an-ı Kerim'de buyruluyor ki: "Allah size, mutlaka emanetleri (işleri) ehli olanlara vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle davranmanızı emreder." Nisa 58....demek istiyorum ki maalesef ülkemizde işin ehli değil, siyasetin, torpilin, adam kayırmanın ehli koltukta oturuyor. Ne söyleseniz, ne konuşsanız azdır....Kaleminize, emeğinize sağlık.