Çankırı'da Komandolar Caddeyi İnletti (Özel Haber)

Sis bombaları altında yürüyen mavi bereliler törene katılan vatandaşlar tarafından dakikalarca alkışlandı.

Çankırı'da Komandolar Caddeyi İnletti (Özel Haber)
31 Ağustos 2023 - 03:06 - Güncelleme: 31 Ağustos 2023 - 03:32
Komandolar Caddeyi İnletti

Yaşasın Mehmetçik, yaşasın Türk ordusu. İşte Türk Askeri. Böyle özel günlerde halk ve millet iç içe olmalıdır. Türk tarihi hiç bir zaman unutulmamalıdır. (M.Ç.)

Arslanlar Caddeyi İnletti

30 Ağustos Zafer Bayramı Milli İrade Meydanında coşkulu bir şekilde kutlandı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile kutlamalara Jandarma Asayiş Komando Bölüğünün gösterisi damga vurdu.


30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikler kapsamında; Jandarma Asayiş Komando Bölüğü'nce düzenlenen silahlı gösteri, büyük beğeni topladı.

Valimiz M. Fırat Taşolar ve eşi Hanımefendi Didem Taşolar kutlama programının ardından vatandaşlarımızla yakından ilgilenerek sohbet etti.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yıldönümü kutlamalarında Jandarma Asayiş Komando Bölüğünün komandolarının tören geçişi renkli görüntülere sahne olurken mavi bereliler marşlarla caddeyi inletti.

Komandolar Caddeyi İnletti


Törende, iç güvenlik harekatlarındaki üstün başarılarından dolayı komandoların geçişi renkli görüntülere sahne oldu. Sis bombaları altında yürüyen mavi bereliler törene katılan vatandaşlar tarafından dakikalarca alkışlandı.

Komandoların marşlarla geçişi sırasında vatandaşlar da ellerinde Türk bayraklarıyla askerlere sevgi gösterilerinde bulundu. Mavi berelilerin marşlarla geçişi caddeyi inletti.

Bize, www.haberci18.com’a kafayı vatanla, Çankırı ile bozmuşsunuz diyorlar, varsın desinler. Bizim en azından kafamız bozuk kanımız değil...

"Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa Vatandır."

101 yıl önce şanlı ecdadımızın bizlere bıraktığı en büyük armağan, kutlu zaferimiz... Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve rahmetle anıyoruz.

Ne Mutlu Türküm Diyene (M.Ç.)

Bu haber 3237 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum