Servis Şoförlerimize Pandemi Eğitimi Yapıldı

İş Sağlığı ve Güvenliği birimimiz tarafından verilen seminerde bulaş riskinin en aza indirilmesi, öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde...devamını okuyunuz.

Servis Şoförlerimize Pandemi Eğitimi Yapıldı
24 Eylül 2020 - 09:39 - Güncelleme: 24 Eylül 2020 - 16:25
Covid-19 salgın döneminde taşımalı eğitimden yararlanan öğrencilerimize servis hizmeti veren şoförlerimize İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından salgın döneminde servis içerisinde uygulanması gereken tedbirler ile ilgili seminer verildi.

İş Sağlığı ve Güvenliği birimimiz tarafından verilen seminerde bulaş riskinin en aza indirilmesi, öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde okullarına ve ailelerine ulaştırılmasında taşıma işinin ne kadar önemli bir yer tuttuğu dile getirildi. Araç içerisinde bulundurulması gereken hijyen malzemelerinden, uyarı levhalarına, trafikte güvenli bir şekilde seyretmekten, öğrencilerin servislere binme ve inme esnasında dikkat edilmesi gereken hususlara kadar bir çok konuda bilgilendirmede bulunuldu.

Şehir içi öğrenci taşıma hizmeti veren şoförlerimizin okul servisleri kullanım talimatlarına uymalarını önemsiyoruz. Konu ile ilgili yapılacak denetimlerde öğrencilerimizi, ailelerini ve toplumun farklı kesimlerini etkileyen taşıma hizmetinden şehrimizin memnun olmasını istiyoruz. Yeni dönemin hayırlı olmasını dileriz.
 
Bu haber 3880 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Servisci
    6 ay önce
    Allah Allah görüntü olsun diye mi yapıldı, kaç servisçi katıldı? Bilgimiz yok.