Dr. Fatih Erbakan, Başkan Müjdeci'ye Plaket Takdim Etti

Muhammed Fatih Müjdeci, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan tarafından 23 Temmuz 2022 tarihinde kendisine plaket takdimi yapılması suretiyle ödüllendirildi.

Dr. Fatih Erbakan, Başkan Müjdeci'ye Plaket Takdim Etti
28 Temmuz 2022 - 16:20 - Güncelleme: 28 Temmuz 2022 - 16:24
Başkan Müjdeci’ye Plaket

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci’ye, Yeniden Refah Partisi Lideri Dr. Fatih Erbakan tarafından plaket verildi.

Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı olan Dodurga'nın belde statüsüne yeniden kavuşması üzerine 3 Temmuz 2022 tarihinde Dodurga beldesinde yapılan seçimde, Yeniden Refah Partisi sandıktan 2. parti olarak çıktı. Yapılan tüm baskılara ve uygulanan ambargolara rağmen Yeniden Refah Partisi burada büyük bir başarı kaydetti.

Millet İttifakı oylarının toplamından daha fazla oy alınarak sandıktan 2. parti olarak çıkılması noktasındaki üstün gayret ve çalışmalarından dolayı ise Muhammed Fatih Müjdeci, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan tarafından 23 Temmuz 2022 tarihinde kendisine plaket takdimi yapılması suretiyle ödüllendirildi.

Başkan Müjdeci, konu ile alakalı olarak resmi sosyal medya hesabı üzerinden, “Kıymetli Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın şahsımıza layık gördüğü bu anlamlı plaket için çok teşekkür ediyorum. Milli Görüş davasının bir neferi olmaktan onur ve gurur duyuyorum!” açıklamasında bulundu.

Bu haber 2593 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Murat Öztürk
  1 yıl önce
  Hayırlı olsun tebrikler
 • Baba
  1 yıl önce
  Takip ediyorum aynı zamanda Fatih Erbakan dikkatimi çekiyor geniş ve istikrarlı planları var bakalım zamanla..