Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş Uygulama Noktasında Halkın Yeni Yılını Kutladı

Yapılan uygulamalarda şehrin dörtbir yanında hem asayiş hemde trafik yönünden çeşitli tedbirler alındı.

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş Uygulama Noktasında Halkın Yeni Yılını Kutladı
01 Ocak 2020 - 16:44 - Güncelleme: 01 Ocak 2020 - 18:49

Kontrol noktalarında ziyaret ettiği polislerin ve yolcuların yeni yılını kutladı.

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ve beraberinde bulunan İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Hıdır Ayçiçek ile beraber uygulama noktalarında vatandaşların yeni yılını kutladı.

Güvenlik güçleriyle sohbet eden Aktaş, uygulama kapsamında durdurulan araçlardaki vatandaşlara huzurlu ve mutlu bir yıl diledi.

Yapılan uygulamalarda şehrin dörtbir yanında hem asayiş hemde trafik yönünden çeşitli tedbirler alındı. Şüpheli şahısları sorgulamak üzere şehrin çeşitli bölgelerinde çok sayıda ekip görev alırken trafik yönünden ise şehrin en yoğun olduğu bölgelerde ekipler uygulamalarını sabah saatlerine kadar sürdürecek.

Yapılan uygulamalarla ilgili açıklamada bulunan Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, "Halkımızın hizmetinde, halkımızın daha sıkıntısız hayatını sürdürebilmesi açısından kazaların olmaması için insanlarımızın canının yanmaması için polis ve jandarma ekipleri sabaha kadar ortalık sakinleşene kadar uygulama yapıyoruz. Bizde bu uygulamaya nezaret ediyoruz. Uygulamanın doğru yapılıp yapılmadığını bizde denetliyoruz. Arkadaşlarımız fedakârca halkımızı için çalışıyorlar. Uykularından feragat ediyorlar riske giriyorlar o yüzden ben bütün polis ve jandarma arkadaşlarımızı burada tebrik ediyorum. Bütün halkımızın da bu vesile ile yeni yılını tebrik ediyorum. Mutlu bir yılı halkımıza ve milletimize Allah'tan diliyorum" ifadelerine yer verdi.

Allah’ım tüm güvenlik güçlerimizi korusun ve esirgesin inşallah.

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, “Sayın Valimiz ve Jandarma Komutanımız ile birlikte fedakar personelimizin halkımızın güvenliği için yaptığı uygulamaya eşlik edip, uygulama sonrası polis evimizde hep birlikte görevli memurlarımızı sıcak çorba ile ağırlayan İl Emniyet Müdürümüz Sadettin Aksoy ve İl Emniyet Müdür Yardımcılarımıza teşekkür ederiz.

Rabbim cümlenize kolaylıklar versin. Başarılarınız daim, yeni yılınız sizlerinde kutlu olsun.


 

Bu haber 2347 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum