Çayyolu Elektrikçi takipçi satın al takipçi hilesi düşmeyen takipçi hosting

Çankırı Valiliği Yerleşkesine PTT Şubesi Açılması Şart Oldu (Özel Haber)

"Yayına sunduğumuz bir kare fotoğraf karesi sizleri hiç bir zaman affetmeyecektir.”

Çankırı Valiliği Yerleşkesine PTT Şubesi Açılması Şart Oldu (Özel Haber)
14 Kasım 2023 - 19:57 - Güncelleme: 14 Kasım 2023 - 20:02
PTT şubesi Çankırı Valiliği giriş katında hizmet vermeye ne zaman başlayacak?

Yoldan geçerken kamyondan kaçan teyze alt geçit veya her hangi bir geçme kapısı olmadığı için yolun ortasında düşerek olduğu yere yığıldı kaldı.

Kameralarımıza yansıyan yaşlı teyzemizin durumu bizi yine kahrettirdi.


Sayın yetkililer sizde birgün böyle olacak ve böyle kaldırımlarda düşeceksiniz...

Teyzemizin Verilmiş Sadakası Varımış!

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, “Kurumun bir an önce açılmasını istiyoruz"

Valilik önünden Adliye Postanesine para yatırmaya gitmeye çalışan yaşlı teyze postaneye giderken yere düştü, seyir halindeki araçlardan da kaçamayan teyzeye çevredeki vatandaşlar koşarak yardım elini uzattı, teyzeyi düştüğü yerden sürükleyerek kaldırıma zor zar çıkarabildiler.

Valilik içrisine Postane yapılmasının gerkliligini bir kez daha hissettik.

Devletimizin köklü kurumları arasında yer alan PTT Teşkilatı posta, kargo, banka lojistik alanlarında vatandaşlarımıza önemli hizmetler sunsun istiyoruz.

Tapu Müdürlüğü, Tapu Kadastro Müdürlüğü’nde gerçekleşen hizmetlerin harçlarını ödeyebilmemiz için, Nüfus Müdürlüğümüz tarafından verilen kimlik, sürücü belgesi ve pasaport hizmetleri için harç ödemelerinin aynı yerde yapılması sağlanarak vatandaşlarımıza büyük bir kolaylık getirecek, PTT Şubesi Çankırı Valiliği giriş katında ne zaman hizmet vermeye başlayacak?

Gerekirse İmza Toplayalım...

Başta Milletvekillerimizi, Sayın Valimizi, Belediye Başkanımızı, AK Parti İl Başkanlığı, MHP İl Başkanlığı, Yeniden Refah İl Başkanlığı, CHP İl Başkanlığı, Saadet Partisi İl Başkanlığı, İyi Parti İl Başkanlığı, PTT Baş Müdürlüğünü, STK’ları göreve davet ediyoruz. Yeter artık bu şehre lütfen sahip çıkın.

Sonuç olarak, “Devlet büyüklerimizden bu durumun göz önünde bulundurulması ve sadece kâr odaklı değil, hizmet odaklı düşünülerek PTT şubesinin Valilik Yerleşkesine açılmasını istiyoruz. Yayına sunduğumuz bir kare fotoğraf karesi sizleri hiç bir zaman affetmeyecektir.”

Bu haber 3900 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 5 Yorum
 • Oğuz Türk
  3 hafta önce
  1927 nüfus sayımında Çankırı nüfusu 156000. 2022 itibari ile 196000. Diğer illerin nüfusunu verip de kişiselleştirmeye gerek yok. Oğuz Türkleri olarak Çankırı bilerek mi geri bırakılıyor acaba? Birileri çıkıp siyasi yorumlamasın. Kim gelse sonuç aynı olmuş tarih ortada. Tren yolu var çilesi var ama tren hattı yok, kaldırın madem tren yolunu başka yerden gitsin. Tüm Karadeniz burdan yağ gibi yoldan gidiyor ama Çankırı'ya (ılgazdan) dönünce yolun sarsıntısından ve bilime uygun olmayan yokuş ve viraj açısından insan utanıyor. Arsa üretimi yok, nüfus artmasın diye her tedbir alınmış.
 • Ali KİREMİTCİ
  3 hafta önce
  Hükümet binası yerleşkesinde Ptt yok, banka veya bankamatik yok, telefon hatları düzgün çekmiyor. Merkeze gitmek için araçla Ankara yönüne gidip geri gelmek gerekiyor. Dönüş zaten sıkıntılı. Misafir vatandaş otoparkı çıkışından bir alt geçit yapılabilir çözüm için. İş çıkışında trafik kilit. Ama boş konuşuyoruz. ilgilenen yok. 4 yıldır hizmet veriyor bu yerleşke. 4 yıldır sadece biz mi görüyoruz bu sorunları.
 • Sevda kara
  3 hafta önce
  Üst geçit var ilerde yürüsün vatandaş bir zahmet
 • Halk
  3 hafta önce
  Vekilin birisi söz verdiydi asansör yapılacak diye
 • Çankırılı
  3 hafta önce
  Ptt yapmakla bitmez sorun! Üst geçide asansör veya kontrollü yaya geçidi ile çözülür sorun. Üst geçit engelli personel veya vatandaş açısından zulüm gelmektedir. Bu sorunu çözebilecek yetkili aranıyor ama 2019 Ekim ayında beri bulunamadı. Yolun karşısına geçen birine araç çarparsa belki çözülür.