ÇAKÜ Rektörü Çiftçi'nin Ramazan Bayramı Mesajı

Çiftçi, "Yaşadığımız pandemi süreci nedeniyle içimiz buruk olsa da; Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar. Ülkemizin ihtiyaç duyduğu kardeşlik barış, sağlık ve huzur ortamına katkı sağlamasını gönülden temenni ederim." dedi.

ÇAKÜ Rektörü Çiftçi'nin Ramazan Bayramı Mesajı
09 Mayıs 2021 - 12:07
Ramazan Bayramı Mesajı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, Ramazan bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Rektör Çiftçi mesajında; "On bir ayın sultanı” Ramazan ayını geride bırakmanın hüznü ile bayrama erişebilmenin mutluluğunu tüm İslam Âlemi olarak birlikte yaşamaktayız.

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle ülke olarak geçen yıllardan farklı bir Ramazan ayı yaşadık. Bayramlar; dostluğu, kardeşliği tümüyle hissettiğimiz; hüznü, sevinci ve nimeti paylaştığımız; hüznü paylaşarak azalttığımız, sevinci ve nimeti paylaşarak arttırdığımız kutlu günlerdir. Tüm Ülkemizde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasının bizim için aynı zamanda bir başka bayramın habercisi olacağını da unutmayarak; güç birliğiyle, sabırla, anlayışla ve güçlü bir iradeyle bu zor günleri de atlatacağız.

Yaşadığımız pandemi süreci nedeniyle içimiz buruk olsa da; Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlar. Ülkemizin ihtiyaç duyduğu kardeşlik barış, sağlık ve huzur ortamına katkı sağlamasını gönülden temenni ederim.


Prof. Dr. Harun Çiftçi =>Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü


Bu haber 963 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum