Çankırı Belediyesi Şehrimizi Güzelleştirmeye Devam Ediyor

"Şemsiyeli-Fenerli Sokak Projesi", Alparslan Türkeş Caddesi, Kuyumcular Sokak ve Şehit Üsteğmen Mehmet Ata Sokak üzerinde yapıldı.

Çankırı Belediyesi Şehrimizi Güzelleştirmeye Devam Ediyor
28 Mayıs 2020 - 16:42 - Güncelleme: 29 Mayıs 2020 - 06:09

Hizmet Devam Ediyor

Çankırı Belediyesi Etüd Proje Müdürlüğü tarafından 2015 yılında hazırlanan "Şemsiyeli-Fenerli Sokak Projesi", Alparslan Türkeş Caddesi, Kuyumcular Sokak ve Şehit Üsteğmen Mehmet Ata Sokak üzerinde yapıldı.

Belediye tarafından şemsiyeler yenilendi ve bölge güzel bir görünüme kavuştu.

Çankırı Belediyesi tarafından proje kapsamında belirlenen güzergâh, tel halatlar üzerine konumlandırılarak rengârenk şemsiyelerle süslendi. Yapılan projede rengarenk şemsiyelerle süslenen sokakta birçok vatandaş hatıra fotoğrafı çekerek sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Proje ile Çankırı’nın eski yerleşim yerinin tekrardan canlanması hedefleniyor.

www.haberci18.com İnternet Medyası olarak, "Emeği geçenleri tebrik ediyor, Teşekkürler İsmail Hakkı Esen Başkan diyoruz.


 

Bu haber 3621 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Pişman çankırılı
    1 ay önce
    Öncelikle Çankırı’da kimin emeği varsa Allah razı olsun ama Ak parti hükümeti bunu yapınca çok hoplamışlardı ne gerek var falan diye. Ne oldu da şimdi över oldular ama işte gün gelir devran döner diyorlar buna .Çay projesi, Alparslan Türkeş parkı lise kavşak projesi bunlar ne oldu? Başkanım yada bunlar dursun sinekten geçilmiyor memleket ilaçlama arabası gezsin sokaklarda mazot yok demesin İnşallah Esentepe ye dediğin gibi.