Yok Artık Dedirten Rezalet

Bir insanın niteliği, kiyafetiyle, nezaketi, davranışıyla; becerisi, işiyle; görgüsü, yemesi, içmesi insanlığı ile ortaya çıkar...

Yok Artık Dedirten Rezalet
25 Mart 2024 - 12:50 - Güncelleme: 25 Mart 2024 - 13:12
Görüşmeye Gelen Vatandaşı Makamına Kabul Etmeyen Çankırı Vali Yardımcısı Kim?

Protokole, makama olan saygı ve nezaket kurallarına uyularak bir konu için bilgi alışverişinde görüşmek isteyen; ne acıdırki hizmetlisine ben görüşmek istemiyorum, vatandaşı Valilik de hizmet veren Çevre ve Şehirçilik İl Müdürülüğüne gitsin ora ile görüşsün diye vatandaşı tanımayan, makama kabul etmeyen, kanunları çiğneyerek insanları hiçe sayan Çankrı Vali Yardımcısı kim?

Bir insanın niteliği, kiyafetiyle, nezaketi, davranışıyla; becerisi, işiyle; görgüsü, yemesi, içmesi insanlığı ile ortaya çıkar...

Vali Yardımcısı İle Görüşemeyen Vatandaş; Soluğu Kıymetli Şahsiyet, Her Zaman Halkının Yanında Olan, Adam Gibi Adam,
Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar’ın Makamında Aldı!

Vali Yardımcısını Önce Şehrin Valisine Şikayet Etti...

Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar, sorunların çözümü ve taleplerin yasal çerçevelerde karşılanması noktasında, Vali Yardımcılarına, kurum müdürlerine gerekli hassasiyeti göstererek vatandaşlara yardımcı olmaları noktasında talimat verileceğini söyledi.

Makam odasının kapılarını sürekli açık tutan ve kendisine ulaşmak isteyen vatandaşları kabul eden Vali Mustafa Fırat Taşolar, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini kamu kurumlarının ilgili mercilerine doğrudan iletilmesini sağlamak, sorunlara hızlı çözümler bulmak ve vatandaşların devletle bağını daha da güçlendirmek adına düzenli olarak yapılan buluşmada hemşehrilerimizin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek vatandaşların, insanların derdine deva olabilmek, müşkülüne çözüm bulmak
içn gönüllerde taht kurarken; aynı çatı altında görev yaptığını sanan bir vali yardımcısı vatandaşın hak, hukuk, kurallarını çiğneyerek, hiçe sayarak 25.03.2024 Pazartesi günü büyük yankı uyandıran, utanç verici, küçük düşürücü olay anlamına gelen skandala imza atarak kınandı.


Rezalet!

“Bu kadarınada pes. Yok artık dedirten rezalet” Çankırı Valiliği Çankırı Vali Yardımcısı makamında yaşandı.

Çankırı Vali Yardımcısının davranışı, vatandaşlara bakış açısı hem dürüstlük hem de etik açıdan kabul edilemez bir davranış olarak kabul edildi. Vali Yardımcısının vatandaşa yaptığı; halk nezdinde güveni sarstı ve samimiyetinden şüphe duyulmaya neden oldu.

Ayrımcılık Yapan Çankırı Vali Yardımcısı İçişleri Bakanlığına Şikayet Edilecek!

Sorunları
Vali Yardımcısına anlatamadıklarını, ancak sorunlarının çözülmediğini belirten vatandaş jet hızıyla Vali Yardımcısının yapmış olduğu ayırımcılıktan dolayı İçişleri Bakanlığı’na şikâyet edileceğini söyledi. Yaşanan ayrımcılığı belgeleyerek, makamdaki kamera kayıtlarını resmi yollardan isteyerek, hizmetlisini tanık olarak dinleterek Vali Yardımcısının çirkin davranışlarını ortaya koymaya hazırlanan vatandaş bu olayın peşini bırakmayacağı da ifade edildi.

Çankırı; İnsanların yüzünde taşıdığı ifadenin sırtında taşıdığı elbiseden daha acı olması gereken yer değildir. Çankırı; Sorumlu sorumsuzların, yetkisiz ve etkisiz yetkililerin sırtını sıvazlama, başını okşama, gönlünü hoş tutma yeri de değildir. Nokta.

Bu haber 10027 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • Sümer
  2 hafta önce
  EĞİTİM ŞART... HEMDE ŞAPŞART...
 • sağlık 18
  2 hafta önce
  Koltuklarda aynı kişileri yıllarca oturtursanız olacağı budur işte. Sağlık tada aynı sıkıntılar var aynı kişiler koltukları parsellediler yıllarca, o yüzden de vatandaşa gerektiği gibi hizmet yok.
 • vatandaş
  2 hafta önce
  ÇANKIRIDA KÖKLÜ DEĞİŞİM ŞART BU tepeden tırnağa gerekli layık olan kişilere verilmeli makamlar ve denetim olmalı gerçekten yapabiliyor mu vatandaşa/ çalışana sormak lazım vesselam.
 • Poyraz Karayel 06
  2 hafta önce
  İnsanların size olan davranışları kendi değerini belirler, sizin değerinizi değil...!!
 • Poyraz Karayel 06
  2 hafta önce
  Asıl önemli olan kılık kıyafet değil bencillik ve kibir abidesi olmuş bu gibi insanların derhal ivedilikle görevden alınması şart, gelen vali yardımcısı da hiç olmazsa kendine çeki düzen verir...NOKTA saygılar bilmem anlatabildim mi?
 • Sertug
  2 hafta önce
  Sayın admin bu olaydan ballandıra ballandıra bahsediyorsunuz ancak kim olduğunu açıklasanızda diğer vali yardımcıları zan altında kalmasa
 • Mustafa Demiröz
  2 hafta önce
  Yakın zamanda inşallah gereği yapılır kendini büyük görmek insanları küçük görmek incittiğin yerden kırılırsın Allah’ın adaleti şaşmaz sen bize hizmet etmiyorsan ne diye oturuyorsun orda.