Saçım Saçın Olsun Projesine Duyarsız Kalmayarak Bağışta Bulundu

Çankırı Kurşunlu İlçesi Belediye Başkanlığı İtfaiyesinde 7 yıldır İtfaiye Eri olarak hizmet veren Recep Coşkun isimli hemşehrimiz saçlarını Kanser Savaşçıları Derneğine bağışta bulundu.

Saçım Saçın Olsun Projesine Duyarsız Kalmayarak Bağışta Bulundu
28 Eylül 2021 - 22:04 - Güncelleme: 28 Eylül 2021 - 22:13
Duyarsız Kalmadı Bağışta Bulundu

Çankırı Kurşunlu’lu hemşehrimiz İtfaiye Eri Recep Coşkun İtfaiye Teşkilatı’nın 307. kuruluş yıldönümünde kendisine yakışanı yaptı.

Coskun’un Saçı Lösemili Bir Çocuğumuza Gitti

Çankırı Kurşunlu İlçesi Belediye Başkanlığı İtfaiyesinde 7 yıldır İtfaiye Eri olarak hizmet veren Recep Coşkun isimli hemşehrimiz Kanser Savaşçıları Derneğinin, “Saçım Saçın Olsun” projesini gördüğü günden beri İtfaiyeci sadece hayat kurtarmaz hayatlara da dokunur düşüncesiyle etkilenerek 2 yılda uzattığı saçlarını Kanser Savaşçıları Derneğine bağışta bulundu.

Coşkun, "Çok Etkilendim"


www.haberci18.com İnternet Medya yönetmenine açıklamalarda bulunan Coşkun, “Bir aksam İtfaiye hizmet binasında nöbetim esnasında haberleri izlerken Kanser Savaşçıları derneğinin Saçım Saçın Olsun projesini gördüm.

İtfaiyeci sadece hayat kurtarmaz, hayatlara da dokunur dedim 2 yıl içerisinde özenle uzattığım saçlarımı derneğe bağışta bulunmaya karar verdim. İsterim ki sizin aracılığınızla bu önemli projesini daha fazla kişi veya kişilere duyurabilmek ve başkalarının da bu konudan haberdar olup nice kalplere dokunmak belki bağışta bulunmak isteyen nice gönüllü hemşerimiz çıkar diye düşündüm.


Kanser Savaşçıları Derneğinin başlatmış olduğu bir proje ile “Saçım Saçın Olsun” sloganıyla yapılan saç bağışlarını peruk yapıp Dernek Kanser hastalarına ulaştırıyor. Hatta benim saçım da Lösemili bir çocuğa gitmişti. Lösemili çocuk kardeşimde, “Bunlar aynı benim saçlarıma benziyor demiş beni duygulandırmıştı doğru bir iş yaptığımı hissettirmişti.” İfadelerini kullandı.

Coşkun son olarak, “İnanıyorum ki sizin aracılığınızla, haber sitenizde yer verdiğiniz Saçım Saçın Olsun projesine nice kişiler destek olacaktır. Hastalarımıza saç bağısında bulunmak isteyenler olacaktır, bundan eminim” dedi.

Cenab-ı Allah(cc) Lösemili hastalarımıza kolaylıklar versin. Bu önemli projeye katılan insanlarımızın sayısını artırsın. İnşallah.

Bu haber 3251 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 2 Yorum