Domino's Pizza Çankırı Şubesinden Sağlık Çalışanlarına Destek

Domino’s Pizza Çankırı Şubesi de, sağlık çalışanlarını bu zorlu süreçte yalnız bırakmadı ve pizza ikram etti.

Domino's Pizza Çankırı Şubesinden Sağlık Çalışanlarına Destek
11 Mayıs 2020 - 15:56 - Güncelleme: 11 Mayıs 2020 - 19:17

Sağlık Çalışanlarına Destek

Domino’s Pizza Çankırı Şubesi (Kovid-19) salgınıyla mücadele eden sağlık çalışanlarına, özverili çalışmalarından dolayı pizza ikram etti.

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs salgına karşı ilk günden beri en büyük gayret ve çabayı sarf eden sağlık çalışanlarına karşı Türkiye genelinde büyük sevgi ve destek var.

Ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de büyük gayret gösteren sağlık çalışanlarına destekler devam ediyor. Yaşanan süreç nedeniyle Domino’s Pizza Çankırı Şubesi de, sağlık çalışanlarını bu zorlu süreçte yalnız bırakmadı ve pizza ikram etti.

Bu zorlu sürecin yakın zamanda atlatılacağını aktaran Domino’s Pizza Çankırı Şubesi, “COVİD19 virüsünün ülkemizde baş gösterdiği günden bu yana özverili ve fedakar bir şekilde mücadele gösteren sağlık çalışanlarına, Domino’s Pizza Çankırı Şubesi olarak bir nebze olsun moral olsun diye Çankırı devlet hastanesi, Özel Karatekin Hastanesi ve 112 acil sağlık istasyonlarının bir kaçına ücretsiz olarak pizza dağıtımı gerçekleştirdik. Bu vesile ile tüm sağlık çalışanlarımıza tekrardan teşekkür ediyoruz” dedi.

Sağlık çalışanları da bu duyarlı davranışlarından dolayı Domino’s Pizza Çankırı Şubesi’ne teşekkür etti.
 

Bu haber 4588 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • sağlıkcı
    1 ay önce
    Kardeşim nasıl bir hata yaptınız burası kokocu cengodan sorulur hah hah.