Şabanözü Belediyesi, Faik Özcan Farkı İle Şampiyon"

AK Parti Teşkilatı Yüz Yüze Gönül Gönüle Halkımız İle Buluşmaya Devam Ediyor.

Şabanözü Belediyesi, Faik Özcan Farkı İle Şampiyon"
01 Ekim 2022 - 12:09 - Güncelleme: 01 Ekim 2022 - 12:15
İstişare, Ortak Akıl

Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan, “Şabanözü’müz için en iyisini yapmanın derdindeyiz.” Dedi.

AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Şabanözü İlçe Danışma Meclisi Toplantısında, “İlçe Teşkilatımız ve değerli hemşehrilerimizle bir araya geldik. Büyük ve güçlü Türkiye için hep birlikte tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmaya devam ediyoruz. Gönül köprülerini kurmak 2023 hedeflerine ulaşmak için Allah'ın yardımı, milletimizin duası ve desteğiyle durmaksızın çalışmalara devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

AK Parti Çankırı Milletvekili, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, “AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantılarımızı teşkilatlarımızın yoğun katılımlarıyla coşkulu bir şekilde gerçekleştiriyoruz. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda teşkilatımızın her kademesinde fedakarlıkla çalışan tüm İlçe teşkilatımıza teşekkür ediyor toplantılarımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

AK Parti Teşkilatı Yüz Yüze Gönül Gönüle Halkımız İle Buluşmaya Devam Ediyor

AK Parti Şabanözü İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği İlçe Danışma Meclisi Toplantısına AK Parti İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık, Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, Gençlik Kolları başkanı İsmail Çiftçi ile tüm teşkilatı nkatılımlarıyla gerçekleştirildi.

Şabanözü Belediyesi, “Adalet Ve Kalkınma Partili Belediye Başkanı Faik Özcan Farkı ile Şampiyon”

2021 yılı içerisinde tüm Büyükşehir, İl ve İlçe Belediyeleri dahil olmak üzere kişi başına düşen Belediye yatırımlarında Çankırı ili Şabanözü İlçe Belediyesi Türkiye birincisi olmuştur. İlçemize hayırlı uğurlu olsun.

Bu haber 999 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ahmet KARAAHMET
    1 ay önce
    1922 den bu yana Çankırı hangi partiyi destekledi ise o parti iktidar oldu fakat Rahmetli Nurettin OK ve Rahmetli Nevzat AYAZ Bakanlarımızdan başka gelmiş geçmiş tüm Vekiller boş çıktı Çankırı'ya ne yaptılar söyler misiniz plakası 67 den 81 e çıkan vatanımızda sonradan il olan iller bile Çankırıyı solladı biz hala aynı yerimizdeyiz hala halkımız hizmete aç hala yollarımız berbat hala devlet dairelerinde işler yürümez hala ilçelere acemi kaymakamlar hala ilimize yeni valiliğe getirilenler atanır Çankırı sanki acemi yetiştirme yeri bunlar siyasilerin Çankırı'ya verdiği değeri göstermiyor mu seçim olunca vatandaş hatırlanır göstermelik birkaç nutuk sonrası boş biradaki seçimde görüşürüz size iyi günler. ÇANKIRI demekten ne zaman vaz geçeceksiniz utanın artık Çankırı'ya yürek veren Çankırı'yı gerçekten omuz veren biri ne zaman Çankırıyı kalkındıracak bu göç belasını durduracak söyler misiniz