Sayın Valimiz Bu İki Kurumumuzu da Kiradan Kurtaralım (Özel Haber)

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile AFAD İl Müdürlüğü’nü Kiradan Kurtarmaya var mısınız, yok musunuz?

Sayın Valimiz Bu İki Kurumumuzu da Kiradan Kurtaralım (Özel Haber)
14 Ekim 2019 - 14:36 - Güncelleme: 14 Ekim 2019 - 16:15

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile AFAD İl Müdürlüğü’nü Kiradan Kurtaralım, Devletimizi Kara Geçirelim

 

www.haberci18.com İnternet Medyası, haber sitesi olarak daha önceki haberlerimizde aynı bakanlığa bağlı İş Kur, Vakıf, SGK ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl müdürlüğünün tek çatı altında toplanması ve kirada olanların kiradan kurtulmaları için, devletin ve şehrin hazinesinden neden boşu boşuna özel mülk sahiplerine kira ödendiğini yazmıştım.

 

Şu anda Yeni Hükümet Binasında Vakıf Başkanlığı ile İŞ Kur İl Müdürlüğüne yer tahsis edilmiş olup, bu kurumlar kiradan kurtulmuştur. Bu çalışmalardan dolayı şehrimiz Valisi Hamdi Bilge Aktaş ve diğer yetkililere çok teşekkür ediyorum.

 

Malumumuz ilimizde SGK İl binası mevcut olup, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile AFAD İl Müdürlüğü kirada kalmıştır. Bu Müdürlüklerimize yer bulunması halinde kiradan kurtulacaklar ve devletimizin karı olacaktır.

 

İnşallah bu açıklamalarımız dikkate alınır; Vakıf Başkanlığı ile İŞ Kur İl Müdürlüğü gibi Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile AFAD İl Müdürlüğüne yer tahsis edilir.

 

Aynı Bakanlığa Bağlı Kurumlar Neden Çankırı’da Bir Çatı Altında Toplanamıyor, Neden Tasarrufu Düşünmüyorlar? dedik diye ağır eleştiri ve sözlü saldırıya uğradık.

 

Admin Çelik, “Doğru, dürüst haber yapmaktaki tek amacının garip, fakir, sahipsiz Çankırı’mızın menfaatlerini korumak olduğunu ifade ederek; haksızlık karşısında susanlar dilsiz şeytandır. Devletten haksız kazanç elde eden, devleti zarara uğratan kim varsa ortaya çıkartmak da boynumuzun borcudur diye tekrarladı.”

 

Çankırı'nın, Çankırılının sesi, gözü, kulağı olarak, şehrin maddi ve manevi değerlerini koruyan bir internet medya sahibi olarak 12.10.2019 günü haber sitemizde, “Neden Bir Çatı Altında Toplanamıyorsunuz?” Diyerek özel haber yapmıştım. Özel haberimizden sonra rahatsız olanlar tartışmaların fitilini de ateşlemiş oldular.

 

Allah’tan Varız da Yazılmayanları, Yazabiliyoruz!

 

Duyulmasın, görülmesin, bilinmesin.. Yok, böyle bir şey. Herkes görevini yapacak. Bundan sonra böyle. Biz yazacağız Çankırı halkı şehrimizde neler olup bitiyor öğrenecek. Hiçbir şeyin üstü kapalı kalmayacak. Bizim tek amacımız var. O da cesur ve memleketini seven bir haberci olarak memleket nasıl israf edilip, devletin malı deniz yemeyen domuz anlayışını yıkmaktır.

 

Admin Çelik, “Benimle kimin ne derdi varsa erkekse karşıma çıksın, şahsımızı kötüleyip karalama kampanyası yapmasın. Canımızı sıkarak malımıza, mülkümüze zarar vermeye kalkışmasın. Bu kansızlıktan, korkaklıktan başka bir şey değildir. Aksi takdirde canımızı sıkanın canını yakarız dedi.”

 

Bizim beğeniye, tiraj yükselmesine neyi ihtiyacımız yok.

 

Satırlarıma baba sözümle son vermek istiyorum: Size bir şey diyeyim mi? Bize saldıranlar sizin her şeyiniz yalan; hatta belki siz bile siz değilsinizdir!

 

Biz gerçekleri yazıyoruz beğeni almıyoruz mükafatta istemiyoruz. Elin oğlu yalan, yanlış taraflı yazıyor, yağcılık yalakalık yapıyor, yüzlerce binlerce beğeni alıyor, kara para haklıyor. Hatta hatta haberlerinizi bile yapmıyor, yapamıyor onu da adam sanıyorsunuz, onun durumuna düşüyorsunuz… Kısacası şahsımız ve haber sitemize saldıranları şiddetle kınıyorum. Bırakın herkes işini yapsın.

Bu haber 3185 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum