Çok Üzgünüz; Şehidimiz 9! 4 Askerimiz Yaralı...

Bu topraklar ilelebet bize vatan olsun diye 9 yiğidimiz daha toprağa tohum diye düştü. Rabb'im şehadetinizi kabul eylesin...

Çok Üzgünüz; Şehidimiz 9! 4 Askerimiz Yaralı...
13 Ocak 2024 - 13:13 - Güncelleme: 13 Ocak 2024 - 13:20
Milletçe Yüreğimiz Yandı

Çok Üzgünüz; Şehidimiz 9! 4 Askerimiz Yaralı...

Bu topraklar ilelebet bize vatan olsun diye 9 yiğidimiz daha toprağa tohum diye düştü. Rabb'im şehadetinizi kabul eylesin...

30 Günde 3 Sızma Girişimi!!!

Şehitler üzerinden plan yapanlar kahrolsun. Teröre, terörle, teröristle iş birliği yapana lanet olsun.


Pkk'ya her evden bir oy verenler, pkk’yı meclise sokanlar, pkk barajı geçti diye pilav dağıtanlar, pkk cenazesine gidenler, pkk elebaşlarına özgürlük isteyenler, pkk'lıları kırmızı halı ve çiçeklerle karşılayanlar; Şehitlerimizin Katline Ortaksınız...

Türkiye’yi kuşatmaya almaya çalışan, gıdası bebek kanı, çocuk bedeni olan emperyalist iblisler ile bunların ayakçılığını yapan şerefsiz terör örgütü pkk ile Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde çıkan çatışmada 9 şehidimiz, 4 yaralı askerimiz var.

Pençe -Kilit Harekatı bölgesinde hain terör örgütü pkklıların Üs bölgesine sızması sonucu şehit olan;

Piyade Üsteğmen Gökhan Delen (Aksaray), Piyade Uzman Çavuş Hakan Gün (Gaziantep), Piyade Uzman Çavuş Ahmet Köroğlu (Tuzla), Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir (Gaziantep), Piyade Sözleşmeli Er Emrullah Gülmez (Gaziantep), Piyade Sözleşmeli Er Kemal Batur (Niğde), Piyade Uzman Çavuş Serkan Sayın (Adıyaman), Söz.Er Murat ATAR (Ordu/İkizce), P.Söz.Er Muhammet TUNAHAN (K.maraş)’a Allah’tan rahmet diliyoruz.

Onlar Bizim Evlatlarımız

And olsun ki, Dökülen her bir damla kanınızın hesabını soracağız. Son teröristin nefesini kesene kadar, bize rahat uyku haram olsun...

Acımız büyük... Yüreğimiz kor... Acımızı kalbimizde tutup, yürek yangınımızı sabırla taşıyacağız. And olsun! Vatanımıza göz dikenleri öfkemizle boğacağız.

Acısını gizleyemeyen vatandaşların ortak görüşü, "pkk’nın ana karargahı genel merkezlerini, tüm il ve İlçe binaları bu saaten sonra yakılıp yıkılmazsa, şehitlerimizin hakkı bize haram olsun. Mehmetçiklerimiz Suriye ve Irak'ın kuzeyindeki tüm terör hedeflerini yok ederken, biz de pkk’lı teröristlere cehennemi yaşatmalıyız..." ifadelerini kullandılar.


Mehmetçiklerimizin Ruhları şad mekanları cennet olsun. Acılı ailelerine rabbim sabır ihsan eylesin.Yaralılarımıza acil şifa diliyoruz. Büyük Türk Milletinin Başı Sağolsun. Vatan Sağolsun.

Ülkemizin güvenliği, milletimizin huzur ve refahı için sınır içinde ve dışında operasyonda olan kahramanlarımızın Rabb'imiz yar ve yardımcıları olsun. Ayaklarına taş değmesin, yağmur onları ıslatmasın, soğuk onları üşütmesin, rüzgar onları savurmasın... İnşaallah.

Bu haber 2465 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Tuncay Hoca
  3 ay önce
  Musa kardeşim senin dediğin zamanda esas terör milletin anasını ağlatıyordu. Teröristler her yerde geziyorlardı. Türkiye'de kökünü kuruttuk ama sizin bilgi eksikliğiniz var anlaşılan. Bunlar dünyada terörü finanse eden şirketlerin işidir. Türkiye den korkanlar bu memlekette terörün bitmesini asla istemezler. Bu hükümetlerin acizliği değildir. Dünya üzerimize bu kadar yüklenirken bizler de devletimizin yanında duracağımıza şia olan İran'ı övüyoruz.İran denilen ülkenin müslümanlardan başka uğraştığı mı var da batı olarla uğraşsın.Batının bütün derdi Türk Cumhuriyetlerinin ve diğer İslam ülkelerinin liderliğine soyunan Türkiye'dir. Bütün haçlılar bizimle uğraşırken,okların nereden geldiğine bakmak yerine bizlerde kardeşlerimizi oklamayalım lütfen.Terörü ve onların gelir kaynaklarını kurutan hükümete laf atan ya cahildir ya da hain .Fetocu ağzı ile konuşmayın, çünkü terör en çok onların elinde palazlandı. Şehitlerimize Rabbimden rahmet ailesi ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Vesselam..
 • Musa Kaya
  3 ay önce
  Allah rahmet eylesin. Yine gariban evlere ateş düştü. Cumhuriyet döneminde, Evren, Çiller döneminde terör ve isyan olan dağlar komple yerleşime yasaklanmış terör alanı kalmamıştı. Terör bitme noktasına gelmişti. Menderes ve Akp döneminden itibaren demokratikleşme adı altında bu dağlar yerleşime açıldı. Terör yuvalandı. Oy uğruna bunu yapmaya değmezdi. Ağrı dağı isyanından sonra ağrı dağı çevresi askeri bölge ilan edilmişti. Evet bu saldırı ırak sınırları içinde oldu ama bu teröristlerin çoğu bu bahsettiğim bölgelerden filizlendiler. Önce içerideki teröristleri temizlemek gerekiyor. Göstermelik adımlar değil terörle bağı olan herkesin vatandaşlığı iptal edilsin. Ülkeden kovulsun. Bakalım terör bitiyor mu bitmiyor mu. İran nasıl başardı.
 • Bir dost
  3 ay önce
  Son nefesimize kadar şehitlerimizin emaneti olan vatanımıza sahip çıkmazsak, gök girsin kızıl çıksın...