Çankırı'da Eğitim ve Öğretime Destek Büyüyor

Yatırımları yerinde inceleyen Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim Çivitçioğlu, "Çocuklarımızı böylesine nezih ortamlarda eğitim aldıklarını bilmek bizleri çok mutlu ediyor.

Çankırı'da Eğitim ve Öğretime Destek Büyüyor
18 Ocak 2021 - 18:52 - Güncelleme: 18 Ocak 2021 - 22:38
Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Çankırı İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, İl Genel Meclis Üyesi Ruhi Şeker ve Ak Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç eğitim öğretim faaliyetlerine yeni başlayan okullarımıza ziyarette bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Günün şartlarına uygun, ihtiyaçlara fazlasıyla cevap verebilecek şekilde tasarlanan ve donatılan okullarımız öğrencilerimiz ve şehrimizin hizmetine sunuldu.

Çankırı'da Eğitim ve Öğretime daha iyi imkânlar sağlanması için yapılan girişimler doğrultusunda, il de bulunan okullara yeni derslik ve atölyeler eklendi.

AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu proje yapsamında tamamlanan okulları ziyaret ederek projeleri yerinde inceledi.

AK Parti Milletvekili Çivitcioğlu yaptığı açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için yapılan projelerimiz kapsamında ilimizde toplamda 32 derslik, 400 kişilik pansiyonla gençlerimizin hizmetine sunmuş durumdayız. Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yeni binasında 3 uygulama serası ve 3 atölye, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16 derslik 158’i yatılı olmak üzere 200 kişilik pansiyon, Nasreddin Hoca Anaokulu 4 derslikle toplamda 427 öğrencimizin hizmetine sunduk hayırlı olsun. Bizler ülkemizin refahı için ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve çocuklarımız için her türlü eğitim hizmetlerini sağlamak için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.


Yatırımları yerinde inceleyen Çankırı Milletvekilimiz Sayın Salim Çivitçioğlu, "Çocuklarımızı böylesine nezih ortamlarda eğitim aldıklarını bilmek bizleri çok mutlu ediyor. Yatırımların şehrimize hayrılar getirmesini temenni ediyorum." dedi.


Bu haber 2857 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum