Yeniden Refah Partisi Çankırı Belediye Başkan Adayı Selman Müjdeci Oldu

AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin Çankırı Belediye Başkan Adaylarını açıklamasının ardından Yeniden Refah Partisi de Çankırı Belediye Başkan Adayını açıkladı.

Yeniden Refah Partisi Çankırı Belediye Başkan Adayı Selman Müjdeci Oldu
19 Şubat 2024 - 18:46 - Güncelleme: 19 Şubat 2024 - 18:50
31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Seçimleri’ne az bir zaman kala siyasi partilerin belediye başkan adayları açıklanmaya devam ediyor.

AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’nin Çankırı Belediye Başkan Adaylarını açıklamasının ardından Yeniden Refah Partisi de Çankırı Belediye Başkan Adayını açıkladı. Yeniden Refah Parti’sinin Çankırı Belediye Başkan adayı Yüksek Mimar Selman Müjdeci oldu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile Çankırı İl Başkanı Selman Müjdeci’yi Çankırı Belediye Başkan Adayı olarak duyurdu. Erbakan, paylaşımında, “Çankırı Belediye Başkan Adayımız Yüksek Mimar Selman Müjdeci oldu.Başkanımızı tebrik ediyor, hayırlı hizmetler ve muvaffakiyetler diliyoruz.” İfadelerine yer verdi.
Yeniden Refah Partisi Çankırı Belediye Başkan Adayı Selma Müjdeci ise yaptığı paylaşımda, “Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın takdirleriyle Yeniden Refah Partimizin Çankırı Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirildim.

Her zaman yanımda olan kıymetli kardeşim, Genel Başkan Yardımcımız Muhammed Fatih Müjdeci’ye ve tüm teşkilatımıza şükranlarımızı arz ediyorum.” dedi.

Selman Müjdeci Kimdir?

Müjdeci, “29.01.1990 yılında doğdu. İlkokulu Tüney İlkokulunda okudu. Orta Okulu İlker Tuncay İlköğretim okulunda tamamladı. Lise hayatını Kastamonu Fen Lisesi’nde mezun oldu. İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık bölümünden tam burslu olarak 2012 yılında mezun oldu. Konya Selçuk Üniversitesi’nde Toki ve Kentsel Dönüşüm konuları üzerine Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Yeniyüzyıl üniversitesi 4. Sınıf Hukuk öğrencisidir. 2012 yılından beri Müjdeci İnşaat & Mimarlık firmasında mimari proje ve  inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

Kardelen İnşaat Mimarlık kurucu ortağı olarak 10 yıl hizmet vermiştir. 2018-2022 yılları arasında Çankırı Ticaret Ve Sanayi Odası İnşaat Komitesi Başkan Yardımcılığı Görevini yürüttü. 2019 yılında Yeniden Refah Partisi Kurucular Kurulu üyesi oldu. 2019 yılından Temmuz 2023 yılına kadar sırasıyla Ar-Ge, Eğitim ve Teşkilattan sorumlu İl Başkan Yardımcısı görevlerini yürüttü. 27 Temmuz 2023 yılından beri Yeniden Refah Partisi Çankırı İl Başkanı görevindedir.

Bu haber 6556 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum