Belediye Başkan Yardımcılığı Koltuğuna 3.cü İsim Meclis Üyesi Şenol Şahin

Çankırı Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısında son boş kalan başkan yardımcılığı makamına 3.cü isim olarak Şenol Şahin seçilmiş oldu.

Belediye Başkan Yardımcılığı Koltuğuna 3.cü İsim Meclis Üyesi Şenol Şahin
05 Haziran 2021 - 19:41 - Güncelleme: 05 Haziran 2021 - 19:45
3.cü İsim Şenol Şahin

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen üçüncü başkan yardımcısını da belirledi.

Çankırı Belediyesi Haziran ayı meclis oturumunda, MHP meclis üyesi Şenol Şahin, Belediye başkan yardımcılığı görevine seçildi.

Şahin Yeni Görevine Pazartesi Günü Başlayacak

Geçtiğimiz aylarda görevlerine son verilen başkan yardımcılarının yerine Metin Keskinkılıç ve MHP Meclis üyesi İsmail Onat getirilmişti. Çankırı Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısında son boş kalan başkan yardımcılığı makamına 3.cü isim olarak Şenol Şahin seçilmiş oldu.

MHP’li Çankırı Belediyesi’nde 21 Ocak 2021 tarihinde Başkan İsmail Hakkı Esen tarafından, Belediye Başkan Yardımcıları İhsan Bostan, Selahattin Aykurt ve Mehmet Hallaç’ı sabah saatlerinde radikal bir kararla görevden alınmıştı.

Şenol Şahin Çankırı Yapraklı ilçesi, 1981 doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çankırı'da tamamlarken, Açık öğretim 2 yıllık Adalet Fakültesi mezunu, halen Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi, evli, 3 çocuk babası. Esnaf.

Bu haber 4212 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Dertli
    3 ay önce
    Gözükmeyen bir resmi Memur Başkan Yardımcısı ve gözüken iki adet Meclis üyesi Başkan Yardımcısı ile çalışmak ta herhalde Çankırı'mıza ait bir hususiyet olsa gerek. Resmi imzalar atması gereken asıl Memur Başkan Yardımcılığına oturtulacak bir adam yok mu koca Çankırı'da ilginçtir.