Valimiz Abdullah Ayaz Ziyaret ve İncelemelere Devam Ediyor

Valimiz Ayaz, "İlimizdeki işletme ve kamu kurumlarını sık sık ziyaret ederek, incelemelerde bulunuyor."

Valimiz Abdullah Ayaz Ziyaret ve İncelemelere Devam Ediyor
18 Şubat 2021 - 19:48 - Güncelleme: 18 Şubat 2021 - 20:01
Ziyaret ve İncelemelere Devam

Valimiz Abdullah Ayaz, ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

İlimizdeki işletme ve kamu kurumlarını sık sık ziyaret ederek, incelemelerde bulunan Valimiz Ayaz, bu gün Korgun ilçemizde ziyaret ve incelemelerde bulundu.


Korgun Kaymakamlığını ziyaret eden Valimiz Ayaz, yeni atanan Korgun Kaymakamı İbrahim İşleyen’e hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, bir süre görüştü. Ardından Korgun Belediyesine geçen Valimiz Ayaz, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan ve diğer yöneticiler tarafından karşılandı.

Korgun OSB’de İnceleme

Kaymakamlık ve Belediye ziyaretlerinin ardından Valimiz Abdullah Ayaz, Korgun Organize Sanayi Bölgesindeki bazı işletmelerde incelemelerde bulundu.

İncelemelerde Valimiz Ayaz’a Korgun Kaymakamı İbrahim İşleyen, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan ve OSB Müdürü Harun Şahin eşlik etti.

İlk olarak Ekocabin Modüler Mutfak Mobilya işletmesini ziyaret eden Valimiz Ayaz, Firma Sahibi Ramazan Polat’tan işletme ve diğer konularla ilgili bilgi aldı.

Daha sonra Set Solar firmasına geçen Valimiz Abdullah Ayaz, firma ortakları Can Yetiştiren ve Emel Kapıcı ile birlikte üretim tesislerini gezerek, detaylı bilgim aldı.


Valimiz Ayaz son olarak Kıcıman Tel Sanayi işletmesini ziyaret ederek, fabrika müdürü Oğuzhan Yıldırım’dan bilgi aldıktan sonra ilçeden ayrıldı.

Valimiz Abdullah Ayaz, Sevindi Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş.’de İncelemelerde Bulundu

Valimiz Abdullah Ayaz, ilimizde uzun yıllardır faaliyet gösteren Sevindi Tarım Makinaları işletmesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

İşletme sahibi Ömer Faruk Sevindim ile yetkililer tarafından karşılanan Valimiz Abdullah Ayaz, işletmenin üretim bölümlerinde incelemelerde bulunarak, İşletme Sahibi Ömer Faruk Sevindim ve ilgili personellerden işletmenin genel durumu, istihdam sayısı vb. konularda ayrıntılı bilgi aldı.

Bu haber 2333 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum