Gecemiz Gündüzümüz Çankırı

Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve AK Parti Çankırı Teşkilatı gece gündüz bilmeden millete hizmet etmeye devam ediyor.

Gecemiz Gündüzümüz Çankırı
30 Aralık 2021 - 13:20 - Güncelleme: 30 Aralık 2021 - 13:25
AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, AK Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik ve AK Parti Çankırı Teşkilatı Korgun Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle hazırlanan Yeni Ekonomi Modeli'ni anlatmak için yollara düşen Milletvekili Salim Çivitcioğlu ve AK Parti Çankırı Teşkilatı gece gündüz bilmeden millete hizmet etmeye devam ediyor.

1000 Kişilik İstihdam

Yaklaşık 1000 kişiden fazla kişiye istihdam sağlayan Korgun Organize sanayisin de İşçilerle buluşan Çivitçioğlu ve İl Başkanı Çelik Her daim işçilerin yanında olduğunu Asgari ücretin artmasından sonra da piyasada indirimler olacağımı belirterek her daim üretimin ve emekçinin destekçisiyiz dedi.

İhracat Ve Üretimin Göz Bebeği

Yeni Ekonomi Modelimiz ile birlikte birçok işlere imza attık. Ülkemiz ihracatın'da önemli rol oynayan emekçi kardeşlerimize çok teşekkür ederim. İnşallah Büyük Türkiye Yolunda durmadan, yorulmadan, usanmadan koşturacağız. Üretimde, ihracatta ve istihdamda rekora imza atmaya devam edeceğiz.

Lotus Demir Döküm, Gürmak Demir yolu Bağlantı Elemanları Sanayi ve Ticaret AŞ, Farika Tekstil, İşbir Yatak, Hatipoğlu Deri Sanayi, M Akaryakıt, MAG Metal, Set Solar, Firmaları'nı ziyaret eden Çivitçioğlu Firma sahiplerine ve çalışanlara ülke ekonomisinin gelişmesine sağladıkları katkılarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Bu haber 2933 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum