Acil 100 İşçi Kardeşimize İhtiyaç Var

“Söğütsen Seramik A.Ş. Çankırı Kurşunlu’daki Fabrikaya 3 bin ila 4 bin lira arasında ücretle çalıştırılmak üzere acil 100 işçi kardeşimize ihtiyaç var”

Acil 100 İşçi Kardeşimize İhtiyaç Var
27 Haziran 2021 - 00:02 - Güncelleme: 27 Haziran 2021 - 00:08
Kurşunlu’daki Söğütsen Seramik Fabrikasına Acil 100 İşçi Kardeşimize İhtiyaç Var

“Söğütsen Seramik A.Ş. Çankırı Kurşunlu’daki Fabrikaya 3 bin ila 4 bin lira arasında ücretle çalıştırılmak üzere acil 100 işçi kardeşimize ihtiyaç var”

AK Parti İl Başkanlığı, milletvekilleri Salim Çivitcioğlu ve Muhammet Emin Akbaşoğlu ile belediye başkanlarının katılımı ile partinin 3 yıllık çalışmalarını değerlendirmek üzere basın mensupları ile bir araya geldi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik, “Bizler milletimizin kapısını seçimden seçime çalanlardan asla olmadık olmayacağız. Yılın 365 günü milletvekillerimizle belediye başkanlarımızla ana kadememizle tüm teşkilatımızla milletimizin yanında olduğumuzu göstermeye devam edeceğiz. Bizim kültürümüz iyi dost iyi günde çağırıldığında kötü günde ise çağrılmadan gelendir. Bu anlayış üzerine kuruludur bunun için vatandaşlarımızın bize gelmesini beklemeden biz onlara gidiyor gerçek bir dost olduğumuzu göstermeye gayret ediyoruz” dedi.

Çelik, “Ülkemizde gerçekleşen yeni vizyon çalışmaları yaranlar diyarı Çankırı’mızda da kendini göstermiş, tarihi gelişmelerin öncüsü olmuştur. Tehlikeli ve zorlu yolculukların şahidi olan Ilgaz dağı, Ak Parti iktidarı ile birlikte tarihi tüneline kavuşmuş uzun süren çetin yolculuklar daha az zamanda rahat yolculuklara dönüşmüştür. Anadolu’nun mahsun çehresini modern çağın yeniliklerine uygun gelişmelerle buluşturan partimiz, mimari eserlerden park ve bahçelere, yollara barajlara sosyal belediyecilikten hastanelere kadar en önemli hizmetleri ilimizin en uç noktalarına kadar ulaştırmayı başarmıştır. Tüm bu hizmetlerin kazandırılmasındaki en büyük güç milletvekillerimizin belediye başkanlarımızın il genel meclis üyelerimizin ve tüm teşkilatımızın birlik ve beraberlik içinde durmadan yorulmadan tüm gücüyle memleket sevdasıyla çalışmasıdır” dedi.

Gerçekleştirilen toplantıda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na seslenerek konuşmasına başlayan milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, “Ey Kılıçdaroğlu, güzel Çankırı’mızı aziz Çankırılı hemşehrilerimizi yalanlarınıza, dolanlarınıza, iftiralarınıza alet etmeyin. Çankırı dimdik ayakta” dedi.

Akbaşoğlu, “Kılıçdaroğlu grup toplantısında Çankırı tarihinin en büyük yatırımına kara çalmaya kalktı yok dedi hayali baraj dedi. Sarf ettiği cümle doğru değil iftira. Çankırı da bir tane fabrika mı açtınız dedi. Bizde teşkilatımızla Kızlaryolu barajı şantiyesine gitmiştik. Yeni adı Devrez Prof. Dr. Hasan Zuhuri Sarıkaya oldu. Bu baraja gittik. Orada görüntülerle barajda çalışmaları Türkiye’ye gösterdik. Fabrikalarla ilgili de OSB’lerimiz devamlı genişliyor. Yatırımcılar yer bulamıyor yer arıyor. Çerkeş’te 3’üncü etabı açıyoruz. Lastik fabrikasında 2 bin kişi çalışıyor. Yakınkent OSB de 3600 kişi çalışıyor. Kurşunludaki seramik fabrikasında 700 kişi çalışıyor. 3 bin ila 4 bin lira arasında ücretle acil 100 işçi kardeşimize ihtiyaç var” dedi.

“Çankırı artık şaha kalkmış vaziyette dışardan işçi alıyor” diyen Akbaşoğlu, “Pandemi şartlarına rağmen şu anda yatırım üstüne yatırımla Çankırı bir sanayi ticaret merkezi haline geldi. Kılıçdraoğlu’nun dediği gibi değil gerçekler. Buradan Çankırı’dan bir kez daha Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum. Ey Kılıçdaroğlu, Çankırı eski Çankırı değil Türkiye eski Türkiye değil. Niye, çünkü Ak kadrolar iş başında AK Parti iktidarı var. Elhamdülillah Recep Tayyip Erdoğan var.

Bu haber 7047 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Musa Kaya
  3 ay önce
  Benim abim 8 sene önce orda çalıştı maaşını alamadı. Yıllardır bekliyor. Gariban işçiler dikkatli olun
 • Sokak ta vatandaş
  3 ay önce
  Göç idaresinde 50 kişinin vebalini yediniz