Sorun Çözülene Kadar Takipçisi Olmaya Devam Edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, sürekli kazaların yaşandığı Çerkeş- Ankara Karayoluna ilişkin basın açıklamasında bulundu.

Sorun Çözülene Kadar Takipçisi Olmaya Devam Edeceğiz
21 Ağustos 2023 - 19:01
Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanlığı Basın Açıklaması

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, sürekli kazaların yaşandığı Çerkeş- Ankara Karayoluna ilişkin basın açıklamasında bulundu.

Çankırı’da son zamanlarda sık sık trafik kazanlarının meydana geldiği ve bir çok vatandaşın yaralandığı Çerkeş- Ankara karayoluna yönelik bölge vatandaşları yetkililere çağrıda bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı İl Başkanı Ahmet Kurt, bölgeye ilişkin gerekli görüşmelerin yapıldığını belirttiği basın açıklamasında, “
Çerkeş Ankara karayolunda son bir haftada meydana gelen 20'ye yakın hemşehrimizin yaralandığı, son kaza neticesinde 2 kişinin yoğun bakımda olduğu dört adet yaralanmalı trafik kazasında, bununla birlikte Yozgat'ın Sorgun ilçesinde meydana gelen 19 kişinin yaralandığı ve 12 kişinin hayatını kaybettiği otobüs kazasında yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar, vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, kederli yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Çerkeş Ankara karayolunda meydana gelen bu acı olaylar neticesinde, Karayolları Genel Müdürümüz ile konunun çözümü için bizzat milletvekilimiz ve Genel Başkan Yardımcımız Dr. Pelin YILIK hanımefendi gerekli görüşmeyi gerçekleştirmiştir.

Konunun ivedilikle çözüleceğini, gerekli çalışmalar yürütülerek karayolunun durumunun iyileştirileceğini, pek çok kez canımızın yanmasına sebep olan, hepimizde derinden yaralar açan kazaların önüne geçileceğini ifade ediyoruz.

Süreç tamamlanana kadar tüm hemşehrilerimizi araç başındayken daha dikkatli olmaya, trafik kurallarına uymaya davet ediyoruz. Sürecin takipçisiyiz ve sorun çözülene kadar takipçisi olmaya devam edeceğimizi saygıyla kamuoyuna duyururuz.”
İfadelerine yer verdi.

Ahmet Kurt=>MHP İl Başkanı

Bu haber 3079 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Rıdvan karlık
    7 ay önce
    Sayın başkan sayın vekil yıllardır kanayan yaralardan bir tanesi hacı Ali mevkii kaç insan can verdi Allah aşkına bu konuyu gündeme alın üst geçit yapılsın iş çıkışı 17-19 saatleri arası trafiğe bakın