MHP Çankırı İl Başkanı Hasan Çakır, "MHP Gümbür Gümbür Geliyor" Dedi

Çakır, "MHP, Türk Milleti ve Çankırı halkıyla bütünleşiyor. MHP Türk milletinden ve Çankırı halkından yetki bekliyor!” ifadelerine de yer verdi.

MHP Çankırı İl Başkanı Hasan Çakır, "MHP Gümbür Gümbür Geliyor" Dedi
04 Şubat 2020 - 13:49 - Güncelleme: 04 Şubat 2020 - 17:46

Gümbür Gümbür Geliyor!

MHP İl Başkanı Hasan Çakır, sosyal medya üzerinden önemli açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Çakır, “Çankırı halkı el birliği yapıp her türlü beladan kurtulmak için MHP saflarında toplanmaya başlamıştır. Adam kayıranlar, hakkı gasp edenler asla affedilmeyecektir.” dedi.

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Çakır, şunları kaydetti:

“Çankırı halkı el birliği yapıp her türlü beladan kurtulmak için MHP saflarında toplanmaya başlamıştır. Çankırı halkına yoksulluğu yaşatanları, adam kayıranları, eşine-dostuna öncülük tanıyanları, hakkı olup da hakkını alamayanları, hakkını gasp edip hakkı olmayanlara verenleri, hastalarımızı hastane hastane gezdirenleri, hasta yoğun bakımda iken, yoğun bakım doktorunun hasta yakınını çağırıp ‘hastanızın donanımlı hastaneye sevk olması lazım. Hastane bulun’ deme aciziyetini halkımıza yaşatanları affetmeyeceğini, kendilerine üzüntü yaşatanları ve sebep olanları da asla affetmez ve de etmeyecektir.

2023 yılında yapılacak olan seçimlerde Çankırı halkı bu gerçekleri görerek tercihini MHP'den yana yapacak ve huzur bulacaktır. Çünkü; fakirin-fukaranın, kimsesizlerin ve mağdurların sesi hep MHP olmuştur ve de olmaya devam ediyor.

2023 seçimleri dönüm noktasıdır. Çankırı'da hakkı olduğu halde hakkını alamayanlar 2023 yılında hakkını gasp edenlerden sandıkta gereken cevabı verecektir. Aynı zamanda 2023 seçimler Türk düşmanlarından kurtuluş seçimleri olacaktır. Vatanını, milletini seven her sorumlu kişi bunu düşünerek hareket etmelidir ve MHP'yi iktidara getirmelidir.

Çankırı halkı MHP'yi, MHP Çankırı halkını bekliyor. Çankırı halkı 2023 seçimlerine hazırlanırken ülkemizde ve Çankırı'mızda neler olduğunu çok iyi biliyor ve MHP'nin ülkemiz ve Çankırı'mız için mihenk taşının olduğunu da görüyor, duyuyor ve MHP'de karar kılıyor.

Kış ortasında fakir donuyor; esnaf kepenk kapatıyor. Memur ay sonunu getiremiyor, emekli perişan, çiftçi tarlasını ekemiyor, borçlu kalıyor, işçi borç batağında, öğrenci gelecek kaygısında. Gençler iş, yaşlılar aş arayışında; ama gel gör ki, ahlak yerlerde sürünüyor. Ne acı tecellidir ki, ahlakı olmayanlar insanlara ahlak dersi veriyor...

Diğer yandan; MHP hazır, Türk Milleti hazır! Çankırı hazır! Türk Milleti ve Çankırı halkı MHP'yi bekliyor. MHP lideri strateji üretiyor. MHP lideri analiz ediyor; MHP'nin bilge lideri yol gösteriyor; MHP lideri bir bir çözümleri açıklıyor.

Milliyetçi-Ülkücü kadrolar hazır. Çankırı'da MHP gümbür gümbür geliyor.

MHP, Türk Milleti ve Çankırı halkıyla bütünleşiyor. MHP Türk milletinden ve Çankırı halkından yetki bekliyor!”

 

Bu haber 7923 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Abdullah
  4 ay önce
  Hasan Hocam Belediye İrfan Dinç zamanında MHP den alındı kaç kişi işten çıkarıldı bir araştır bakalım. Şimdi sizin elinizde.Kimlere ne zulümler yapıldı, kaç kişinin işine son verildi. Siz mi adaleti sağlayacaksınız. Komik olmayın lütfen. Bu millet kızgınlıkla size oy verdi ama bu kafayla bir daha çok zor bu iş benden söylemesi.
 • isimsiz
  5 ay önce
  Sende il başkanıysan konuş şimdilik. Ama sende kalmassın orada, yakındır il başkanının değişmesi.