Çayyolu Elektrikçi takipçi satın al takipçi hilesi düşmeyen takipçi hosting

Hilal Arık & Hakan Er'in Özel Günü

Eczacı Kalfası Oğlumuz Hakan İle Serbest Meslek Çalışanı Kızımız Hilal Sözlendiler..

Hilal Arık & Hakan Er'in Özel Günü
28 Ağustos 2023 - 12:12 - Güncelleme: 28 Ağustos 2023 - 12:17
Hilal & Hakan’ın Özel Günü

Gençlerimizin muradına erdiği, evliliğe ilk adım attıkları en özel anlarda, gençlerimizin aileleri ve sevdiklerinin yanında olduğumuz bir haftayı daha geride bıraktık.

Eczacı Kalfası Oğlumuz Hakan İle Serbest Meslek Mağaza Çalışanı Kızımız Hilal Sözlendiler


Şehrimizin yetiştirdiği değerli gençlerimizden Hilal & Hakan’ın, en güzel ve özel günleri olan söz kesme merasimlerine katılım sağladık.

Çankırı caddeleri çok fazla alışık olmadığı manzaralara tanıklık etti. Söz merasimine gelinirken genç çiftlerin arkadaşları sürprizlerle dolu bir merasime imza attılar. Konvoylar, meşaleler eşliğinde kız evine gelinildi.

Cengiz-Aynur Er çiftinin oğlu Hakan Er, Recep-Zeliha Arık çiftinin kızı Hilal Arık için iki aile arasında gerçekleşen isteme, söz kesme merasimiyle sözlenmişlerdir.

Evlilik, söz yüzükleri en güzel ve özel zamanların nişanesi olarak damat adayı Hakan Er’in patronu Gökçe Eczanesi sahibi ve eşi tarafından gelin kızımız, damat adayımıza dualar, alkışlar eşliğinde takıldı.

Cengiz-Aynur Er, Recep-Zeliha Arık ailelerinin bu mutlu günlerinde yanlarında olup, evlatları Hilal & Hakan çiftinin mutlulukarına katıldık. Birbirine böylesine yakışan gençlerimize, iki cihan saadeti ve ömür boyu mutluluklar dileriz. Ömür boyu birlikte, bir yastıkta kocayın...

Bu haber 5108 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum