1074 Çankırıspor 1 Kastamonu İl Özel İdaresi KHS 2

Az sayıda taraftarın izlediği müsabakada, Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı M. Alperen Şahin, yönetimi ve teşkilatı ile 1074 Çankırıspor-Kastamonu İl Özel İdare KHS maçına katılım sağladı.

1074 Çankırıspor 1 Kastamonu İl Özel İdaresi KHS 2
22 Kasım 2021 - 13:31 - Güncelleme: 22 Kasım 2021 - 13:45
1074 Çankırıspor’un bu haftaki konuğu İl Özel İdare KHS oldu.

Çankırı Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaşma 21.11.2021 Pazar günü saat 14.00’de başladı.

Karşılaşmayı Mustafa Ünver’in yönetirken, yardımcılıklarını ise Gökhan Apaydın ve Abdulkadir İleri yaptı. 4. Hakem olarak ise Sedef Altuntepe sahadaki yerini aldı.

1074 Çankırıspor Ligde Henüz Puanla Tanışamadı

Bölgesel Amatör Lig 5. Bölge 2. Grup'ta mücadele eden Kastamonu İl Özel İdaresi Köy Hizmetleri Spor Kulübü, ligin 4'üncü haftasında 1074 Çankırıspor ile oynadığı karşılaşmayı 2-1 kazandı.

Az sayıda taraftarın izlediği müsabakada, Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı M. Alperen Şahin, yönetimi ve teşkilatı ile 1074 Çankırıspor-Kastamonu İl Özel İdare KHS maçına katılım sağladı. ‘Küçük nüfuslu ama koca yürekli memleketin her konuda sahipsiz olduğunu bir kez daha belirtiyoruz.

Karşılaşmaya oldukça hızlı başlayan taraf Kastamonu İl Özel İdaresi Köy Hizmetlerispor oldu. Son derece dikkatli oyun sergileyen konuk takım, ilk yarıyı 0-1 önde kapatmayı başardı. İkinci yarıda hem skoru korumak, hem de ara farkı açmak isteyen Kastamonu İl Özel İdaresi KHS, Çankırı deplasmanından 1-2’lik skorla galibiyete uzanan taraf oldu.

Temsilcimiz 1074 Çankırıspor ileri uç oyuncusu Murat Bahadır Kılıç ile iki sefer gol pozisyonu buldu ama; şansımız yaver gitmedi, bir türlü topu filelerle buluşturamayarak müsabakadan yenik ayrılmak zorunda kaldık.

Sahipsiz Şehrin Sahipsiz Takımı!

Bu Takım Şehrimizi Temsil Ediyor

Sahipsiz şehrin yalnız takımı.. Gün gelir herkes ektiğini biçer, ardında bir ton kul hakkı ile göçüp gider. Çıksak ne olacak, düşsek ne olacak arkadaş, bu devran değişmediği sürece.. Yine bize hüsran yine bize hasret var, yine bize esmer yalnızlık düştü eyvah.. Eyvah ki eyvah...

1074 Çankırıspor’u Ligde Tutalım Yeter!

www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni, sporu seven, şehrini seven bir Mustafa Çelik olarak, 1074 Çankırıspor’un özelinde her şeyin ortada olduğunu kaydetmek istiyorum.

Çelik, “Yapıcı her yorumu üstleniyorum sıkıntı yok, ama Çankırılı olupta, Çankırılıyım deyip te, takımımızın yanındayız deyip te gerçek taraftarlıktan uzak olan herkesi kınıyorum. Senelerdir spora maddi, manevi çok şeyimi verdim en önemlisi zamanımı.. Ben Çankırı’da sporu evim, yuvam gibi gördüm, elimden gelenin daha fazlasını yapmaya çalıştım hep… O yüzden klavyenin başına geçip saçma sapan şeyler yazan herkesin elini vicdanına koymasını öneriyorum ve haddini bilmesini. Söz verdiğimiz gibi takımı ligde tutmasını bilelim. Bu zorlu süreçte bana, takımımıza destek olan herkesten Allah razı olsun. Benden bu kadar, varsa hakkım helal olsun varsa hakkınız helal edin”

Şehrimizin Tanıtım, Reklam Aracı Takımımız 1074 Çankırıspor Gözümüzün İçerisine Baka Baka Eriyip Gidiyor…

“Söyleyecek başka bir şey yok. 86.400 nüfuslu şehrin Çankırı Atatürk Stadı her şeyi açıklıyor. 1074 Çankırıspor’u kurtarmak için kimim elinden ne geliyorsa yapmalı. Takım ve şehir gözlerimizin önünde eriyip gidiyor. Bu duruma birilerinin çare bulması lazım. Şehitler, yaranlar, gaziler, Kaya Tuzunun Başkenti Çankırı her konuda zor bir dönemden geçiyor. Seçinler erken olabilir, geç olabilir. Herkes üzerine düşeni yapmalı.

1074 Çankırıspor 55.Dakika da 10 Kişi Kaldı

1074 Çankırıspor: Alparslan Ayantaş, Burak Kurttekin, Fatih Bal, Bekir Can Uğur, Anıl Sarıoğlu, Mehmet Yılmazoğlu, Ali Yakup, Abdullah Akboğa (Dakika.76 Yunus Şençay), Furkan Sefa Bulanık (Dakika.60 Cihan Mercan), Murat Bahadır Kılıç (Dakika.65 Şahin Yılmaz), Soner Sefa Sağlam

Yedekler: Taylan Cengizel, Yunus Şençay, Eren Ayhan, Cihan Mercan, Gündoğdu Doğanay, Şahin Yılmaz, Yunus Emre Yaşar, Abdurrahmanoğlu Kamil

Kastamonu İl Özel İdaresi KHS: Abdulkadir Erdoğan, Serkan Aksoy (Dakika.87 Murad Damra Kaya), Mustafa Aksoy (Dakika.81 Furkan Ar), Fatih Dumlu, Halim Demirok, Oğuzhan Ayaydın, Sefa Furkan Karkacıoğlu, Erman Herman Vardar, Savaş Altunlu (Dakika.46 Gökhan Yaman), Yavuz Erdi Köksal, Fatih Özaydınlı

Yedekler: Ümit Eşkin, Furkan Ar, Murad Damra Kaya, Sümer Odabaş, Emre Çakırtaş, Gökhan Yaman, Fatih Giler

Goller: Dakika.65 Murat Bahadır Kılıç (1074 Çankırıspor), Dakika.10, Dakika.73 Yavuz Erdi Köksal (Kastamonu İl Özel İdaresi KHS)

Sarı Kartlar: Dakika.15 Abdullah Akboğa, Dakika.30 Soner Sefa Sağlam, Dakika.50 Fatih Bal, Dakika.30 Alparslan Ayantaş, Dakika.72 Şahin Yılmaz (1074 Çankırıspor), Dakika.30 Erman Herman Vardar, Dakika.64 Fatih Özaydınlı (Kastamonu İl Özel İdaresi KHS)

Kırmızı Kart: Dakika.55 Fatih Bal (İkinci Sarı’dan Kırmızıyı gördü-1074 Çankırıspor)

Bu haber 1168 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum