Sporcularımız Dünya Şampiyonasından Döndü

Japonya’dan, İsrail’den dönen Milli Sporcularımız Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar tarafından ödüllendirildi.

Sporcularımız Dünya Şampiyonasından Döndü
19 Aralık 2019 - 18:22 - Güncelleme: 19 Aralık 2019 - 19:44

Sporcularımız Dünya Şampiyonasından Döndü

İlimiz sporcularından Neval Kağnıcı ve Ceren Uysal Japonya’nın Tokyo kentinde 01-09 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Dünya Şampiyonasından dönüşte Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak’ı antrenörleri Berat Demir ile birlikte makamında ziyaret ettiler.

Sekiz sporcudan oluşan Cimnastik Milli Takımına ilimizden iki sporcu ile katılmayı başaran cimnastikcilerimiz Gelecekte daha başarılı olacaklarının sinyallerini verdiler.

Japonya’dan dönen Milli Sporcularımız Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar tarafından ödüllendirildi.

Avrupa Üçüncüsü Taner Çağlar

İlimiz sporcularından Taner Çağlar İsrail’in Eilat kentinde 07-14 Aralık 2019 tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonasında Avrupa üçüncüsü oldu. Avrupa Halter Şampiyonasından dönüşte Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak’ı antrenörleri Ömer Öz ile birlikte makamında ziyaret ettiler.

İlimizi temsil etmek üzere Avrupa Halter Şampiyonasına giden sporcumuz Taner Çağlar 102 kilo sikletinde U15 ve Yıldızlar kategorisinde yarıştı. Koparmada 117 kilo, silkmede 117 toplamda 264 kilo kaldırarak Avrupa Üçüncüsü olmuştur.

İsrail’den dönen Milli Sporcumuz Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar tarafından ödüllendirildi.
 
 

Bu haber 1750 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum