Çankırı Atatürk Stadyumunun Çimleri Güçlendi

Atatürk stadyumu yapılan çalışmaların ardından antrenmanların yapılacağı, okul ve lig müsabakalarının oynanacağı günleri hazır bir şekilde bekliyor.

Çankırı Atatürk Stadyumunun Çimleri Güçlendi
10 Mayıs 2020 - 18:34 - Güncelleme: 11 Mayıs 2020 - 19:29
Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle liglere verilen arayı fırsata dönüştüren Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü saha zeminindeki yıpranan çimleri yama ve ekim yöntemi ile güçlendirdi.

Çankırı Atatürk Stadyumunda bulunan çim sahada yama ve ekim çalışmalarının ardından sulama, ilaçlama ve gübreleme çalışmalarıyla çim saha futbola elverişli hale getirildi.

Çimlerin yanan bölümlerinin tekrar yeşererek gür ve güçlü hale gelmesi emeği geçen saha çalışanlarının yüzlerini güldürdü. Atatürk stadyumu yapılan çalışmaların ardından antrenmanların yapılacağı, okul ve lig müsabakalarının oynanacağı günleri hazır bir şekilde bekliyor.

Bölgesel Amatör Ligin Akıbeti Belli Oldu!

TFF Başkanı Nihat Özdemir, koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen liglerin başlama tarihini açıkladı.

1074 Çankırıspor ve Bölgesel Amatör Ligi takımlarının merakla beklediği karar açıklandı. TFF Başkanı Özdemir, "Şimdilik olmak kaydıyla, ertelenen tüm profesyonel liglerimiz ve amatör liglerimizi 12-13 ve 14 Haziran haftasında başlatma kararı aldık." dedi.

Bu açıklama ile birlikte ligde 4 karşılaşması kalan 1074 Çankırıspor, Haziran ayında Niksarspor deplasmanı ile yeniden sahalara dönmüş olacak.

 
Bu haber 5395 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 18 li
    11 ay önce
    Bu harika stadyumu hak eden iyi takımlar olmasını umut ediyoruz. Çok çalışmalıyız çok.