Yeniden Refah Partisi'nden CHP'li Aylin Nazlıaka'ya Suç Duyurusu

Yeniden Refah Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, CHP'li Aylin Nazlıaka hakkında basın açıklaması yaparak suç duyurusunda bulundu.

Yeniden Refah Partisi'nden CHP'li Aylin Nazlıaka'ya Suç Duyurusu
14 Ağustos 2020 - 12:38

Basın Açıklaması ve Suç Duyurusu

Yeniden Refah Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, CHP'li Aylin Nazlıaka hakkında basın açıklaması yapacağını ve suç duyurusunda bulunacağını, resmî twitter hesabı üzerinden duyurmuştu.

Müjdeci, twitinde; "CHP’li Aylin Nazlıaka’nın “İstanbul Sözleşmesine karşı çıkanlar tacizci ve tecavüzcülerdir” diyerek terbiye ve edep sınırlarını hiçe sayan küstah açıklaması sebebiyle Çankırı Adliyesi önünde bugün saat 15.00’da basın açıklaması ve suç duyurusunda bulunacağız. Kamuoyuna duyurulur." ifadelerine yer verdi.

"Yeniden Refah Partisi'nden CHP'li Aylin Nazlıaka'ya suç duyurusu."

Yeniden Refah Partisi Merkez Karar Yürütme Kurulu Üyesi ve Çankırı İl Başkanı Muhammed Fatih Müjdeci, CHP'li Aylin Nazlıaka hakkında basın açıklaması yaparak suç duyurusunda bulundu.

CHP’li Nazlıaka'nın, “İstanbul Sözleşmesine karşı çıkanlar tacizci ve tecavüzcülerdir.” sözleri üzerine; "Aylin Nazlıaka'nın terbiye ve edep sınırlarını hiçe sayan küstah açıklaması sebebiyle Çankırı Adliyesi önünde bugün saat 15.00’da basın açıklaması ve suç duyurusunda bulunacağız. Kamuoyuna duyurulur." diyen Müjdeci, önce basın açıklaması yaptı, sonra da Çankırı Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek Nazlıaka hakkında suç duyurusunda bulundu.

Basın açıklamasından satır başları ise şöyle:

- Ak Parti hükümetine seslenen Müjdeci, "İmzalanan bu ihanet belgesinden bir an önce dönün!" mesajını verdi.

- "İstanbul Sözleşmesi korur" diyenlere seslenerek; sözleşmenin imzalandığı 2011 yılından bu yana kadın cinayetlerinin misliyle arttığını ve şiddetin yüzde 400 arttığını, azalmadığını grafiklerle anlattı.

- Müjdeci ayrıca, "CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka'nın çirkin ifadelerle savunduğu bu sözleşmeyi imzalayanların; neye sebep olduklarını, kimlerle aynı çizgide durduklarını, kimlerle kol kola olduklarını, kimlerle aynı zihniyete sahip olduklarını görmelerini umuyoruz. Bilinçli olarak yapıldığını düşündüğümüz bu hatadan, 'İstanbul Sözleşmesi'nden bir an önce dönülmelidir!" dedi.

Pandemi süreci nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilen basın açıklamasına vatandaşlardan büyük destek geldi.

Müjdeci, basın açıklamasının ardından Çankırı Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek Nazlıaka hakkında suç duyurusunda bulundu.

Müjdeci'nin Basın Açıklaması İle İlgili Video Linki Tıklayınız

https://youtu.be/_KRb2K-RwEo


 


Bu haber 2091 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Dertli
  1 hafta önce
  Bunların her tarafı sahtekardır.Kurbanda Müslümanların kestiği kurbanlara, hayvan katliamı derler, Yılbaşında kesilen hindilere ses çıkarmazlar. (Çünkü onlar hayvan değil culukturlar). Ak Partili bir Belediye, başka yere dikmek üzere iki tane ağacı sökerken kıyameti koparırlar, kendilerinin adamları ormanları talan ederek üniversite yaparlar, kocaman caddedeki yüzlerce ağacı dozerle kırarak mahvederler bir şey diyen olmaz.Yılbaşında dünya kadar çamı bir günlüğüne kesip evlerine taşıyanlara da ses çıkarmazlar.Bir provokatör Müslüman kılığında bir kadına musallat olur dünyayı ayağa kaldırırlar,kendi Vekillerinin ve Başkanlarının rezilliklerini duymazdan ve görmezden gelirler. Daha ne diyeyim ki Allah onları bildiği gibi rezil rüsvay etsin. Çünkü bunla başka bir şeyden anlamazlar.
 • 18 li
  1 hafta önce
  Sayın Aylin Nazlıkaya HDP'li vekiller ve CHP'li Didim Belediye başkanı hakkında ne düşünüyorlar acaba. Hiç bahsetmiyorlar da. O tecavüze uğrayanlar ve şiddet görenler kadın değiller mi yoksa.Onlar İstanbul sözleşmelerini destekledikleri için mi o kadınlara şiddet uygulayıp tecavüzde bulunuyorlar acaba.