Eldivan-Gölezkayı-Gölez-Elmacı Köyü Gurup Yolu Asfalt Çalışmaları Tam Gaz Devam

Eldivan - Gölezkayı - Gölez - Elmacı köyümüze kadar toplam 15 km grup yolumuzun Emisyonlu Asfalt çalışmasını İGM üyelerimiz ve muhtarlarımızla birlikte yerinde incelendi.

Eldivan-Gölezkayı-Gölez-Elmacı Köyü Gurup Yolu Asfalt Çalışmaları Tam Gaz Devam
23 Ekim 2021 - 15:22 - Güncelleme: 23 Ekim 2021 - 15:32
Çankırı Eldivan Adalet Ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Mehmet Arı İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte yol yapım çalışmaları devam eden bölgede müteahhit firma yetkilisi ile birlikte incelemelerde bulundular.

Arı, “Eldivan - Gölezkayı - Gölez - Elmacı köyümüze kadar toplam 15 km grup yolumuzun Emisyonlu Asfalt çalışmasını İGM üyelerimiz ve muhtarlarımızla birlikte yerinde inceledik.” Dedi.

Arı açıklamalarına şöyle devam etti:

İlçemizden Yakınkent organize sanayi bölgesine, dolayısıyla Çankırı-Ankara şehirlerarası karayoluna çıkan grup yolumuzun, bu sene 3 Milyon TL yatırımla yarısını, önümüzdeki senelerde de tamamını; mevcut halinin iki katı genişliğinde, virajlar ve eğimleri düzeltilmiş, emisyonlu asfalt ile tamamlayacağız.

Uzun yıllar gündemde olan her projeyi yatırıma çevirerek ilçemizin hizmetine sunan Ak Parti İl Başkanımız ve Milletvekillerimize, kıymetli katkıları için Belediye Başkanımız Mustafa Lafcı, İl Genel Meclis Üyelerimiz Vedat Gümüşhane ve Mustafa Doğan 'a, İlçe Teşkilatımıza, Kaymakamlık, İl özel idaresi ve karayolları yetkililerine teşekkür ederim. Yaparsa Ak Parti yapar.” İfadelerini kullandı.

Bu haber 1264 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum