Çankırı İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Yazıcı'yı Bitlis'e Uğurladık

Türkiye genelinde yapılan rotasyon gereğince Bitlis İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütecek olan Yüksel Yazıcı, ilişiğini keserek şehirden ayrıldı.

Çankırı İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Yazıcı'yı Bitlis'e Uğurladık
28 Temmuz 2020 - 15:45 - Güncelleme: 28 Temmuz 2020 - 20:37

Beyefendi, Çalışkan İl Emniyet Müdür Yardımcımız Yüksel Yazıcı’nın Tayini Bitlis’e Çıktı

Çankırı İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Yazıcı’yı Bitlis’e Uğurladık

Çankırı’da 14 yıl görev süresince emniyet müdürlüğünün çeşitli kademelerinde başarılı hizmetleriyle gece, gündüz demeden canla, başla çalışarak toplumun takdirini kazanan Çankırı İl Emniyet Müdür Yardımcısı Yüksel Yazıcı Bitlis iline tayin oldu.

Çankırı’ya 14 yıl hizmet vermiş, toplumun her kesiminin sevgi ve saygısını kazanmış il emniyet Müdür Yardımcımız Yüksel Yazıcı kardeşimizi tayininin çıkmış olduğu Bitlis ilimize uğurluyoruz. 3 yıl İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy müdürümüzün yardımcılığımı yaptığı sürece gerek çalışkanlığı gerekse beyefendiliği ile her zaman takdir ettiğimiz bir kardeşimiz Çankırı’ya veda etti. Allah kendisinin ve güzel ailesinin yolunu açık etsin İnşallah.

Aksoy, Yazıcı’ya Teşekkür Plaketi Takdim Etti

Türkiye genelinde yapılan rotasyon gereğince Bitlis İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütecek olan Yazıcı, ilişiğini keserek şehirden ayrıldı.

Müdür Yardımcımız Yüksel Yazıcı ile çalışmak www.haberci18.com İnternet Medyası ve sahibi Mustafa Çelik için zevkti. Sayın müdürüm, değerli insan her şey gönlünce olsun yeni görev yerinde üstün başarılar diliyorum.  


Bu haber 3006 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • HASAN HARPUT
    1 hafta önce
    ALLAH HAYIRLI EYLESİN YOLUNUZ AÇIK OLSUN GÜLER YÜZLÜ YÜKSEL MÜDÜRÜM RABBİM DAHA BÜYÜK GÖREVLERE GELMEYİ NASİP ETSİN SAYGILARIMLA.