Çankırı Din Görevlileri Derneği Taziye Ziyaretinde Bulundu

Kılıç, "Annemizden ayrılmanın üzüntüsünü yaşadık ve yaşıyoruz. Acımızı paylaştığınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Çankırı Din Görevlileri Derneği Taziye Ziyaretinde Bulundu
16 Mart 2023 - 12:16 - Güncelleme: 16 Mart 2023 - 12:37
Taziye Ziyareti

Çankırı Din Görevlileri Derneği Başkanı Engin Kırıcı ve beraberindeki hocaefendiler, Kılıç
ailesinin yaşadığı eve giderek, taziyelerini bildirdiler. 

Hocalarımız Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Mehmet Said Kılıç’a taziye ziyareti yaptı.


Merhume Hacı Ayşe Kılıç için Kur’an-ı Kerim okundu, dualar edildi ve ilahiler söylendi. Dini vecibeleri yerine getirerek bir birinden güzel sesleri ile dinleyenleri, amin diyenleri ağlatan hocalarımız ile hazurunun göz yaşlarının boşalmasına tanık olduk.

Şehrimiz Yeni Mahalle Akıncılar Caddesi, Yaprak Sokak sakinlerimizden, 
İlimiz Alanpınar (Merzi) Köyü eşraflarından, Aksu Camii’nden (emekli) Mustafa Kılıç Hocaefendinin hanımı, Müftülük Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürü Mehmet Said Kılıç hocamızın muhterem annesi Hacı Ayşe Kılıç 10 Mart 2023 tarihinde hakkın rahmetine kavuşmuştu.

Şube Müdürü Mehmet Said Kılıç,
“Güzel dinimizin güzelliklerini zorlaştırmadan, bıktırmadan sevdirerek, kolaylaştırarak ve müjdeleyerek tüm insanlığa, müslüman kardeşlerimize ulaştırmak için görevlerimizi yerine getiriyorsunuz. Benim annemin vefatı dolayısıyla yaşamış olduğum acıyı sizler her zaman yaşıyor ve insanların acılarını, üzüntülerini ve sevinçlerini paylaşıyor, onlara ortak oluyorsunuz. Biz de annemizden ayrılmanın üzüntüsünü yaşadık ve yaşıyoruz. Acımızı paylaştığınız için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 4039 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum