Çankırı 1-1 Dedi

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre ilimizde AK Parti 1. sıra adayı Muhammet Emin Akbaşoğlu ile MHP 1. sıra adayı Pelin Yılık seçimi kazanan isimler oldu.

Çankırı 1-1 Dedi
15 Mayıs 2023 - 23:21 - Güncelleme: 15 Mayıs 2023 - 23:38
Çankırı 1-1

Seçmen Teröre İzin Vermedi;

Türkiye Cumhuriyeti Cumhur İttifaki Dedi

Çankırı Cumhur ittifakından 1’er adayı Türkiye Büyük Millet Meclisine gönderdi.
Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre ilimizde AK Parti 1. sıra adayı Muhammet Emin Akbaşoğlu ile MHP 1. sıra adayı Pelin Yılık seçimi kazanan isimler oldu.

Türkiye, 5 yıl boyunca görev yapacak cumhurbaşkanı ile yeni parlamento üyelerini belirlemek için sandık başına gitti.

Türkiye genelinde 973 ilçe, 1094 ilçe seçim kurulunda 191 binden fazla sandık kuruldu. Çankırı merkez ve ilçelerinde ise 141 bin 817 seçmen yeni dönem için 701 sandıkta tercihini yaptı.

28. Dönem milletvekili adaylarının belirlendiği seçimlerde resmi olmayan sonuçlara göre MHP’den Pelin Yılık ve AKP’den M. Emin Akbaşoğlu seçimi kazanan isimler oldu. Milliyetçi Hareket Partisi’nin 1 milletvekili çıkarması sonrasında şehir merkezinde insanlar sokağa çıkarak, “Bozkurt Pelin” diye tezahürat yaptı. Teşkilatla bir araya gelen Pelin Yılık ise tüm Çankırı halkına teşekkür etti.

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilen seçimlerde AK Parti büyük oy kaybı  yaşadı. Yaşanan seçim sonuçlarını değerlendiren vatandaşlar yaşanan bu sonucun genel merkez tarafından belirlenen adaylardan kaynaklandığını dile getirdi.

TBMM 28. Dönem milletvekilleri belli oldu!

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin kesin olmayan sonuçlarına göre yeni dönemde TBMM'de yer alacak 600 milletvekili belli oldu.

İşte o isimler...


ADANA
Ömer Çelik (AK Parti)
Ahmet Zenbilci (AK Parti)
Sunay Karamık (AK Parti)
Abdullah Doğru (AK Parti)
Faruk Aytek (AK Parti)
Orhan Sümer (CHP)
Müzeyyen Şekin (CHP)
Burhanettin Bulut (CHP)
Sadullah Kısacık (CHP)
Ayhan Barut (CHP)
Muharrem Varlı (MHP)
Ayşe Sibel Ersoy (MHP)
Ayyüce Türkeş Taş (İYİ Parti)
Bilal Bilici (İYİ Parti)
Tülay Hatimoğulları Oruç (Yeşil Sol Parti)


ADIYAMAN
Resul Kurt (AK Parti)
İshak Şan (AK Parti)
Mustafa Alkayış (AK Parti)
Hüseyin özhan (AK Parti)
Abdurrahman Tutdere (CHP)


AFYONKARAHİSAR
Ali Özkaya (AK Parti)
İbrahim Yurdunuseven (AK Parti)
Hasan Arslan (AK Parti)
Burcu Köksal (AK Parti)
Mehmet Taytak (MHP)
Hakan Şeref Olgun (İYİ Parti)


AĞRI
Ruken Kilerci (AK Parti)
Sırrı Sakık (Yeşil Sol Parti)
Nejla Demir (Yeşil Sol Parti)
Heval Bozdağ (Yeşil Sol Parti)


AKSARAY
Cengiz Aydoğdu (AK Parti)
Hüseyin Altınsoy (AK Parti)
Ramazan Kaşlı (MHP)
Turan Yaldır (İYİ Parti)


AMASYA
Haluk İpek (AK Parti)
Hasan Çilez (AK Parti)
Reşat Karagöz (CHP)


ANKARA 1. BÖLGE
Yıldırım Tuğrul Türkeş (AK Parti)
Jülide Sarıeroğlu (AK Parti)
Murat Alparslan (AK Parti)
Zehranur Aydemir (AK Parti)
Gamze Taşçıer (CHP)
Deniz Demir (CHP)
Okan Konuralp (CHP)
Sadullah Ergin (CHP)
Mustafa Nedim Yamalı (CHP)
Aliye Timisi Ersever (CHP)
Mevlüt Karakaya (MHP)
Koray Aydın (İYİ Parti)
Ahmet Eşref Fakıbaba (İYİ Parti)


ANKARA 2. BÖLGE
Vedat Bilgin (AK Parti)
Lütfiye Selva Çam (AK Parti)
Orhan Yegin (AK Parti)
Zeynep Yıldız (AK Parti)
Osman Gökçek (AK Parti)
Kurtcan Çelebi (AK Parti)
Murat Emir (CHP)
İdris Şahin (CHP)
Semra Dinçer (CHP)
Sadir Durmaz (MHP)
Adnan Beker (İYİ Parti)


ANKARA 3. BÖLGE
Fuat Oktay (AK Parti)
Leyla Şahin Usta (AK Parti)
Ömer İleri (AK Parti)
Asuman Erdoğan (AK Parti)
Ahmet Fethan Baykoç (AK Parti)
Tekin Bingöl (CHP)
Umut Akdoğan (CHP)
Mesut Doğan (CHP)
Aylin Yaman (CHP)
Yaşar Yıldırım (MHP)
Yüksel Arslan (İYİ Parti)
Kürşad Zorlu (İYİ Parti)


ANTALYA
Mevlüt Çavuşoğlu (AK Parti)
Mustafa Köse (AK Parti)
Tuba Vural Çokal (AK Parti)
Kemal Çelik (AK Parti)
Atay Uslu (AK Parti)
İbrahim Ethem Taş (AK Parti)
Sururi Çorabatır (CHP)
Cavit Arı (CHP)
Aliye Coşar (CHP)
Serap Yazıcı Özbudun (CHP)
Şerafettin Kılıç (CHP)
Mustafa Erdem (CHP)
Abdurrahman Başkan (MHP)
Hilmi Durgun (MHP)
Uğur Poyraz (İYİ Parti)
Aykut Kaya (İYİ Parti)
Hakkı Saruhan Oluç (Yeşil Sol Parti)


ARDAHAN
Kaan Koç (AK Parti)
Özgür Erdem İncesu (CHP)


ARTVİN
Faruk Çelik (AK Parti)
Uğur Bayraktutan (CHP)


AYDIN
Mustafa Savaş (AK Parti)
Seda Sarıbaş (AK Parti)
Ömer Özmen (AK Parti)
Bülent Tezcan (CHP)
Hüseyin Yıldız (CHP)
Süleyman Bülbül (CHP)
Evrim Karakoz (CHP)
Ömer Karakaş (İYİ Parti)


BALIKESİR
İsmail Ok (AK Parti)
Belgin Uygur (AK Parti)
Mustafa Canbey (AK Parti)
Ali Taylan Öztaylan (AK Parti)
Ensar Aytekin (CHP)
Serkan Sarı (CHP)
Burak Dalgın (CHP)
Ekrem Gökay Yüksel (MHP)
Turhan Çömez (İYİ Parti)


BARTIN
Yusuf Ziya Aldatmaz (AK Parti)
Aysu Bankoğlu (CHP)


BATMAN
Ferhat Nasıroğlu (AK Parti)
Keskin Bayındır (Yeşil Sol Parti)
Zeynep Oduncu (Yeşil Sol Parti)
Mehmet Rüştü Tiryaki (Yeşil Sol Parti)
Nurten Ertuğrul (Yeşil Sol Parti)


BAYBURT
Orhan Ateş (AK Parti)


BİLECİK
Halil Eldemir (AK Parti)
Yaşar Tüzün (CHP)


BİNGÖL
Feyzi Berdibek (AK Parti)
Zeki Korkutata (AK Parti)
Ömer Faruk Hülakü (Yeşil Sol Parti)


BİTLİS
Turan Bedirhanoğu (AK Parti)
Hüseyin Olan (Yeşil Sol Parti)
Semra Çağlar Gökalp (Yeşil Sol Parti)


BOLU
Yüksel Coşkunyürek (AK Parti)
Türker Ateş (CHP)
İsmail Akgül (MHP)


BURDUR
Adem Korkmaz (AK Parti)
Mustafa Oğuz (AK Parti)
İzzet Akbulut (CHP)


BURSA 1. BÖLGE
Efkan Ala (AK Parti)
Refik Özen (AK Parti)
Ahmet Kılıç (AK Parti)
Emine Yavuz Gözgeç (AK Parti)
Mustafa Yavu (AK Parti)
Kayıhan Pala (CHP)
Nurhayat Altaca Kayışoğlu (CHP)
Mehmet Atmaca (CHP)
İsmet Büyükataman (MHP)
Yüksel Selçuk Türkoğlu (İYİ Parti


BURSA 2. BÖLGE
Mustafa Varank (AK Parti)
Ayhan Salman (AK Parti)
Osman Mestan (AK Parti)
Emel Gözükara Durmaz (AK Parti)
Muhammet Müfit Aydın (AK Parti)
Hasan Öztürk (CHP)
Cemalettin Kani Torun (CHP)
Orhan Sarıbal (CHP)
Fevzi Zırhoğlu (MHP)
Hasan Toktaş (İYİ Parti)


ÇANAKKALE
Ayhan Gider (AK Parti)
İsmet Güneşhan (CHP)
Özgür Ceylan (CHP)
Rıdvan Uz (İYİ Parti)


ÇANKIRI
Muhammet Emin Akbaşoğlu (AK Parti)
Pelin Yılık (MHP)


ÇORUM
Yusuf Ahlatcı (AK Parti)
Oğuzhan Kaya (AK Parti)
Mehmet Tahtasız (CHP)
Vahit Kayrıcı (MHP)


DENİZLİ
Cahit Özkan (AK Parti)
Şahin Tin (AK Parti)
Nilgün Ök (AK Parti)
Gülizar Biçer Karaca (CHP)
Şeref Arpacı (CHP)
Sema Silkin Ün (CHP)
Yasin Öztürk (İYİ Parti)


DİYARBAKIR
Mehmet Galip Ensarioğlu (AK Parti)
Mehmet Sait Yaz (AK Parti)
Suna Kepolu Ataman (AK Parti)
Mustafa Sezgin Tanrıkulu (CHP)
Berdan Öztürk (Yeşil Sol Parti)
Halide Türkoğlu (Yeşil Sol Parti)
Osman Cengiz Çandar (Yeşil Sol Parti)
Adalet Kaya (Yeşil Sol Parti)
Serhat Eren (Yeşil Sol Parti)
Sevilay Çelenk Özen (Yeşil Sol Parti)
Mehmet Kamaç (Yeşil Sol Parti)
Ceylan Akça Cupolo (Yeşil Sol Parti)


DÜZCE
Ayşe Keşir (AK Parti)
Ercan Öztürk (AK Parti)
Talih Özcan (CHP)


EDİRNE
Fatma Aksal (AK Parti)
Ediz Ün (CHP)
Ahmet Baran Yazgan (CHP)
Mehmet Akalın (İYİ Parti)


ELAZIĞ
Erol Keleş (AK Parti)
Ejder Açıkkapı (AK Parti)
Mahmut Rıdvan Nazırlı (AK Parti)
Gürsel Erol (CHP)
Semih Işıkver (MHP)


ERZİNCAN
Süleyman Karaman (AK Parti)
Mustafa Sarıgül (CHP)


ERZURUM
Selami Altınok (AK Parti)
Fatma Öncü (AK Parti)
Mehmet Emin Öz (AK Parti)
Abdurrahim Fırat (AK Parti)
Kamil Aydın (MHP)
Meral Danış Beştaş (Yeşil Sol Parti)


ESKİŞEHİR
Fatih Dönmez (AK Parti)
Ayşen Gürcan (AK Parti)
Utku Çakırözer (CHP)
Jale Nur Süllü (CHP)
İbrahim Arslan (CHP)
İdris Nebi Hatipoğlu (İYİ Parti)


GAZİANTEP
Abdulhamit Gül (AK Parti)
Mehmet Eyup Özkeçeci (AK Parti)
Ali Şahin (AK Parti)
Derya Bakbak (AK Parti)
Mesut Bozatlı (AK Parti)
Şehzade Demir (AK Parti)
İrfan Çelikaslan (AK Parti)
Bünyamin Bozgeyik (AK Parti)
Hasan Öztürkmen (CHP)
Melih Meriç (CHP)
Ertuğrul Kaya (CHP)
Sermet Atay (CHP)
Mehmet Mustafa Gürban (İYİ Parti)
Sevda Karaca Demir (Yeşil Sol Parti)


GİRESUN
Nazım Elmas (AK Parti)
Ali Temür (AK Parti)
Elvan Işık Gezmiş (CHP)
Ertuğrul Gazi Konal (MHP)


GÜMÜŞHANE
Celalettin Köse (AK Parti)
Musa Küçük (MHP)


HAKKARİ
Vezir Coşkun Parlak (Yeşil Sol Parti)
Öznur Bartın (Yeşil Sol Parti)
Onur Düşünmez (Yeşil Sol Parti)


HATAY
Adem Yeşildal (AK Parti)
Abdulkadir Özel (AK Parti)
Hüseyin Yayman (AK Parti)
Kemal Karahan (AK Parti)
Mehmet Güzelmansur (CHP)
Nermin Yıldırım Kara (CHP)
Servet Mullaoğlu (CHP)
Necmettin Çalışkan (CHP)
Lütfi Kaşıkçı (MHP)
Adnan Şefik Çirkin (İYİ Parti)
Can Atalay (TİP)


IĞDIR
Cantürk Alagöz (AK Parti)
Yılmaz Hun (Yeşil Sol Parti)


ISPARTA
Mehmet Uğur Gökgöz (AK Parti)
Hikmet Yalım Halıcı (AK Parti)
Hasan Basri Sönmez (MHP)
Aylin Cesur (İYİ Parti)


İSTANBUL 1. BÖLGE
Murat Kurum (AK Parti)
Erkan Kandemir (AK Parti)
Hasan Turan (AK Parti)
Müşerref Perin Tuba Durgut (AK Parti)
Hulusi Şentürk (AK Parti)
Hulki Cevizoğlu (AK Parti)
Tuğba Işık Ercan (AK Parti)
İsmail Erdem (AK Parti)
Yahya Çelik (AK Parti)
Behiye Eker (AK Parti)
Serkan Bayram (AK Parti)
Ümmü Gülşen Öztürk (AK Parti)
Azmi Ekinci (AK Parti)
Nurettin Alan (AK Parti)
Oğuz Kaan Salıcı (CHP)
Gamze Akkuş İlgezdi (CHP)
Fethi Açıkel (CHP)
Gökhan Günaydın (CHP)
Birol Aydın (CHP)
Ahmet Ersagun Yücel (CHP)
Elif Esen (CHP)
Hasan Karal (CHP)
Cemal Enginyurt (CHP)
Selim Temurci (CHP)
Ali Gökçek (CHP)
Suat Özçağdaş (CHP)
Edip Semih Yalçın (MHP)
İzzet Ulvi Yönter (MHP)
Nimet Özdemir (İYİ Parti)
Burak Akburak (İYİ Parti)
Mustafa Cihan Paçacı (İYİ Parti)
Sırrı Süreyya Önder (Yeşil Sol Parti)
Kezban Konukçu (Yeşil Sol Parti)
Sera Kadıgil (TİP)
Suat Pamukçu (Yeniden Refah)


İSTANBUL 2. BÖLGE
Süleyman Soylu (AK Parti)
Halit Yerebakan (AK Parti)
Rabia İlhan (AK Parti)
Mustafa Demir (AK Parti)
İsmail Emrah Karayel (AK Parti)
Zafer Sırakaya (AK Parti)
Büşra Paker (AK Parti)
Sevan Sıvacıoğlu (AK Parti)
Derya Ayaydın (AK Parti)
Adem Yıldırım (AK Parti)
Sena Nur Çelik (AK Parti)
Namık Tan (AK Parti)
Yunus Emre (AK Parti)
Gökan Zeybek (AK Parti)
Enis Berberoğlu (CHP)
Mustafa Kaya (CHP)
Yüksel Mansur Kılınç (CHP)
İsa Mesih Şahin (CHP)
Evrim Rızvanoğlu (CHP)
Celal Adan (MHP)
Mehmet Satuk Buğra Kavuncu (İYİ Parti)
Mehmet Selim Ensarioğlu (İYİ Parti)
Cengiz Çiçek (Yeşil Sol Parti)
Özgül Saki (Yeşil Sol Parti)
Ahmet Şık (TİP)
Fatih Erbakan (Yeniden Refan Partisi)


İSTANBUL 3. BÖLGE
Numan Kurtulmuş (AK Parti)
Özlem Zengin (AK Parti)
Cüneyt Yüksel (AK Parti)
Zekeriya Yapıcıoğlu (AK Parti)
Halis Dalkılıç (AK Parti)
Rümeysa Kadak (AK Parti)
Oğuz Üçüncü (AK Parti)
Bayram Şenocak (AK Parti)
Şamil Ayrım (AK Parti)
Seda Gören Bölük (AK Parti)
Nilhan Ayan (AK Parti)
Yıldız Konal Süslü (AK Parti)
Şengül Karslı (AK Parti)
Yücel Arzen Hacıoğulları (AK Parti)
Engin Altay (AK Parti)
Erdoğan Toprak (AK Parti)
Türkan Elçi (CHP)
İlhan Kesici (CHP)
Zeynel Emre (CHP)
Mustafa Yeneroğlu (CHP)
Bülent Kaya (CHP)
Doğan Demir (CHP)
Özgür Karabat (CHP)
Medeni Yılmaz (CHP)
Turan Taşkın Özer (CHP)
Feti Yıldız (MHP)
İsmail Faruk Aksu (MHP)
Ersin Beyaz (İYİ Parti)
Seyithan İzsiz (İYİ Parti)
Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu (İYİ Parti)
Çiğdem Kılıçgün Uçar (Yeşil Sol Parti)
İskender Bayhan (Yeşil Sol Parti)
Çiçek Otlu (Yeşil Sol Parti)
Celal Fırat (Yeşil Sol Parti)
Erkan Baş (TİP)
Doğan Bekin (Yeniden Refah)


İZMİR 1. BÖLGE
Mehmet Muharrem Kasapoğlu (AK Parti)
Mahmut Atilla Kaya (AK Parti)
Şebnem Bursalı (AK Parti)
Mehmet Ali Çelebi (AK Parti)
Yüksel Taşkın (CHP)
Tuncay Özkan (CHP)
Sevda Erdan Kılıç (CHP)
Murat Bakan (CHP)
Ednan Arslan (CHP)
Seda Kaya Ösen (CHP)
Haydar Altıntaş (CHP)
Dursun Müsavat Dervişoğlu (İYİ Parti)
Ümit Özlale (İYİ Parti)
Burcugül Çubuk (Yeşil Sol Parti)


İZMİR 3. BÖLGE
Eyyüp Kadir İnan (AK Parti)
Fehmi Alpay Özalan (AK Parti)
Ceyda Bölünmez Çankırı (AK Parti)
Yaşar Kırkpınar (AK Parti)
Gökçe Gökçen (CHP)
Rıfat Turuntay Nalbantoğlu (CHP)
Rahmi Aşkın Türeli (CHP)
Mahir Polat (CHP)
Mehmet Salih Uzun (CHP)
Deniz Yücel (CHP)
Mustafa Bilici (CHP)
Tamer Osmanağaoğlu (MHP)
Hüsmen Kırkpınar (İYİ Parti)
İbrahim Akın (Yeşil Sol Parti)


KAHRAMANMARAŞ
Vahit Kirişci (AK Parti)
Ömer Oruç Bilal Debgici (AK Parti)
Mevlüt Kurt (AK Parti)
Tuba Köksal (AK Parti)
Mehmet Şahin (AK Parti)
Ali Öztunç (CHP)
İrfan Karadutlu (CHP)
Zuhal Karakoç Dora (MHP)


KARABÜK
Cem Şahin (AK Parti)
Durmuş Ali Keskinkılıç (AK Parti)
Cevdet Akay (CHP)


KARAMAN
Selman Oğuzhan Eser (AK Parti)
Osman Sağlam (AK Parti)
İsmail Atakan Ünver (CHP)


KARS
Adem Çalkın (AK Parti)
İnan Akgün Alp (CHP)
Gülüstan Kılıç Koçyiğit (Yeşil Sol Parti)


KASTAMONU
Halil Uluay (AK Parti)
Fatma Serap Ekmekci (AK Parti)
Hasan Baltacı (CHP)


KAYSERİ
Hulusi Akar (AK Parti)
Ayşe Böhürler (AK Parti)
Şaban Çopuroğlu (AK Parti)
Murat Cahid Cıngı (AK Parti)
Sayın Bayar Özsoy (AK Parti)
Aşkın Genç (CHP)
Mahmut Arıkan (CHP)
İsmail Özdemir (MHP)
Mustafa Baki Ersoy (MHP)
Dursun Ataş (İYİ Parti)


KIRIKKALE
Mustafa Kaplan (AK Parti)
Ahmet Önal (CHP)
Halil Öztürk (MHP)


KIRKLARELİ
Ahmet Gökhan Sarıçam (AK Parti)
Vecdi Gündoğdu (CHP)
Fahri Özkan (CHP)


KIRŞEHİR
Necmettin Erkan (AK Parti)
Metin İlhan (CHP)


KİLİS
Ahmet Salih Dal (AK Parti)
Mustafa Demir (MHP)


KOCAELİ
Sadettin Hülagü (AK Parti)
Radiye Sezer Katırcıoğlu (AK Parti)
Veyal Tipioğlu (AK Parti)
Mehmet Akif Yılmaz (AK Parti)
Cemil Yaman (AK Parti)
Sami Çakır (AK Parti)
Mühip Kanko (CHP)
Harun Özgür Yıldızlı (CHP)
Hasan Bitmez (CHP)
Nail Çiler (CHP)
Saffet Sancaklı (MHP)
Lütfü Türkkan (İYİ Parti)
Ömer Faruk Gergerlioğlu (Yeşil Sol Parti)
Mehmet Aşıla (Yeniden Refah)


KONYA
Tahir Akyürek (AK Parti)
Orhan Erdem (AK Parti)
Selman Özboyacı (AK Parti)
Meryem Göka (AK Parti)
Abdullah Ağralı (AK Parti)
Mehmet Baykan (AK Parti)
Ziya Altunyaldız (AK Parti)
Latif Selvi (AK Parti)
Mustafa Hakan Özer (AK Parti)
Barış Bektaş (CHP)
Hasan Ekici (CHP)
Mustafa Kalaycı (MHP)
Konur Alp Koçak (MHP)
Ünal Karaman (İYİ Parti)
Ali Yüksel (Yeniden Refah)


KÜTAHYA
Adil Biçer (AK Parti)
İsmail Çağlar Bayırcı (AK Parti)
Mehmet Demir (AK Parti)
Ali Fazıl Kasap (CHP)
Ahmet Erbaş (MHP)


MALATYA
Bülent Tüfenkci (AK Parti)
İhsan Koca (AK Parti)
İnanç Siraç Kara (AK Parti)
Abdurrahman Babacan (AK Parti)
Veli Ağbaba (CHP)
Mehmet Celal Fendoğlu (MHP)


MANİSA
Bahadır Yenişehirlioğlu (AK Parti)
Murat Baybatur (AK Parti)
Tamer Akkal (AK Parti)
Ahmet Mücahit Arınç (AK Parti)
Özgür Özel (CHP)
Ahmet Vehbi Bakıroğlu (CHP)
Bekir Başevirgen (CHP)
Selma Aliye Kavaf (CHP)
Erkan Akkçay (MHP)
Şenol Suat (İYİ Parti)


MARDİN
Faruk Kılıç (AK Parti)
Muhammet Adak (AK Parti)
Salihe Aydeniz (Yeşil Sol Parti)
Kamuran Tanhan (Yeşil Sol Parti)
Beritan Güneş Altın (Yeşil Sol Parti)
George Aslan (Yeşil Sol Parti)


MERSİN
Nureddin Nebati (AK Parti)
Ali Kıratlı (AK Parti)
Havva Sibel Söylemez (AK Parti)
Faruk Dinç (AK Parti)
Ali Mahir Başarır (CHP)
Gülcan Kış (CHP)
Mehmet Emin Ekmen (CHP)
Talat Dinçer (CHP)
Hasan Ufuk Çakır (CHP)
Levent Uysal (MHP)
Burhanettin Kocamaz (İYİ Parti)
Ali Bozan (Yeşil Sol Parti)
Perihan Koca (Yeşil Sol Parti)


MUĞLA
Kadem Mete (AK Parti)
Yakup Otgöz (AK Parti)
Cumhur Uzun (AK Parti)
Gizem Özcan (AK Parti)
Süreyya Öneş Derici (CHP)
Selçuk Özdağ (CHP)
Metin Ergün (İYİ Parti)


MUŞ
Mehmet Emin Şimşek (AK Parti)
Sezai Temelli (Yeşil Sol Parti)
Sümeyye Boz (Yeşil Sol Parti)


NEVŞEHİR
Süleyman Özgün (AK Parti)
Emre Çalışkan (AK Parti)
Filiz Kılıç (CHP)


NİĞDE
Cevahir Uzkurt (AK Parti)
Ömer Fethi Gürer (CHP)
Cumali İnce (MHP)


ORDU
Mahmut Özer (AK Parti)
İbrahim Ufuk Kaynak (AK Parti)
Mustafa Hamarat (AK Parti)
Seyit Torun (CHP)
Mustafa Adıgüzel (CHP)
Naci Şanlıtürk (MHP)


OSMANİYE
Derya Yanık (AK Parti)
Seydi Gülsoy (AK Parti)
Asu Kaya Gedik (CHP)
Devlet Bahçeli (MHP)


RİZE
Muhammed Avcı (AK Parti)
Harun Mertoğlu (AK Parti)
Tahsin Ocaklı (CHP)


SAKARYA
Lütfi Bayraktar (AK Parti)
Çiğdem Erdoğan Atabek (AK Parti)
Ali İnci (AK Parti)
Ertuğrul Kocacık (AK Parti)
Murat Kaya (AK Parti)
Ayça Taşkent (CHP)
Muhammet Levent Bülbül (MHP)
Ümit Dikbayır (İYİ Parti)


SAMSUN
Mehmet Muş (AK Parti)
Çiğdem Karaaslan (AK Parti)
Yusuf Ziya Yılmaz (AK Parti)
Orhan Kırcalı (AK Parti)
Ersan Aksu (AK Parti)
Murat Çan (CHP)
Mehmet Karaman (CHP)
İlyas Topsakal (MHP)
Erhan Usta (İYİ Parti)


SİİRT
Mervan Gül (AK Parti)
Tuncer Bakırhan (Yeşil Sol Parti)
Sabahat Erdoğan Sarıtaş (Yeşil Sol Parti)


SİNOP
Nazım Maviş (AK Parti)
Barış Karadeniz (CHP)


SİVAS
ABdullah Güler (AK Parti)
Hakan Aksu (AK Parti)
Rukiye Toy (AK Parti)
Ulaş Karasu (CHP)
Ahmet Özyürek (MHP)


ŞANLIURFA
Bekir Bozdağ (AK Parti)
Abdulkadir Emin Önen (AK Parti)
Adürrahim Dusak (AK Parti)
Mehmet Ali Cevheri (AK Parti)
Cevahir Asuman Yazmacı (AK Parti)
İbrahim Eyyüpoğlu (AK Parti)
Hikmet Başak (AK Parti)
Mehmet Faruk Pınarbaşı (AK Parti)
Mahmut Tanal (CHP)
İbrahim Özyavuz (MHP)
Mithat Sancar (Yeşil Sol Parti)
Ömer Öcalan (Yeşil Sol Parti)
Dilan Kunt Kayan (Yeşil Sol Parti)
Ferit Şenyaşar (Yeşil Sol Parti)


ŞIRNAK
Arslan Tatar (AK Parti)
Nevroz Uysal Aslan (Yeşil Sol Parti)
Mehmet Zeki İrmez (Yeşil Sol Parti)
Ayşegül Doğan Dağlı (Yeşil Sol Parti)


TEKİRDAĞ
Mestan Özcan (AK Parti)
Gökhan Diktaş (AK Parti)
Çiğdem Koncagül (AK Parti)
Faik Öztrak (CHP)
İlhami Özcan Aygün (CHP)
Cem Avşar (CHP)
Nurten Yontar (CHP)
Selcan Hamşıoğlu (İYİ Parti)


TOKAT
Yusuf Beyazıt (AK Parti)
Mustafa Arslan (AK Parti)
Cüneyt Aldemir (AK Parti)
Kadim Durmaz (CHP)
Yücel Bulut (MHP)


TRABZON
Adil Karaismailoğlu (AK Parti)
Mustafa Şen (AK Parti)
Yılmaz Büyükaydın (AK Parti)
Vehbi Koç (AK Parti)
Sibel Suiçmez (CHP)
Yavuz Aydın (İYİ Parti)


TUNCELİ
Ayten Kordu (Yeşil Sol Parti)


UŞAK
İsmail Güneş (AK Parti)
Fahrettin Tuğrul (AK Parti)
Ali Karaoba (CHP)


VAN
Burhan Kayatürk (AK Parti)
Kayhan Türkmenoğlu (AK Parti)
Pervin Buldan (Yeşil Sol Parti)
Zülküf Uçar (Yeşil Sol Parti)
Gülcan Kaçmaz Sayyiğit (Yeşil Sol Parti)
Sinan Çiftyürek (Yeşil Sol Parti)
Gülderen Varil (Yeşil Sol Parti)
Mahmut Dindar (Yeşil Sol Parti)


YALOVA
Ahmet Büyükgümüş (AK Parti)
Meliha Akyol (AK Parti)
Tahsin Becan (CHP)


YOZGAT
Abdulkadir Akgül (AK Parti)
Süleyman Şahan (AK Parti)
İbrahim Ethem Sedef (MHP)
Lütfullah Kayalar (İYİ Parti)


ZONGULDAK
Muammer Avcı (AK Parti)
Saffet Bozkurt (AK Parti)
Ahmet Çolakoğlu (AK Parti)
Deniz Yavuzyılmaz (CHP)
Eylem Ertuğ Ertuğrul (CHP)

Bu haber 2419 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum