"Cumhur İttifakı Korgun'da Tek Yumruk!"

Kozan, "İlçemizi geliştirmeye, görülen eksikleri tamamlamaya gayret ediyorum, endişeniz olmasın. Sevdamız Korgun dur” dedi.

"Cumhur İttifakı Korgun'da Tek Yumruk!"
03 Nisan 2021 - 19:31
Başkan Kozan, "Korgun İlçesinin MHP’li Belediye Başkanı Olarak Cumhur İttifakına Bağlıyız" Dedi

Kozan “Bismillah” diyerek 5 Nisan 2019 tarihinde başladığı görevdeki iki yılını değerlendirdi.

Milliyetçi Hareket Partili Korgun İlçe Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan’da Sorularımızdan Nasibini Aldı.

Başkan Kozan’a, “18 Yıllık AK Parti Yönetimi Sırasında Korgun İstenilen Yatırım ve Yardımları Alabildi mi? Hizmetlerden Memnunmuydunuz? Cumhur İttifakına Gönülden Bağlımısınız? Diye ikinci önemli sorumuzu sorduk.

MHP’li Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kozan, “Cumhur İttifakı Korgun’da İlçemiz Adına Tek Yumruk!”

“Cumhur İttifakı’nın paydaşı AK Parti İlçe Başkanı’na da elimi uzatıyorum” diyen Kozan, “Görevi aldığımda, seçim beyanımda belirttiklerime Bismillah diyerek başladım. 7/24 saat azimle, gayretle koşturuyorum, yılmak yok… Belediye imkânları dâhilinde yatırım ve hizmetleri yaptığımız inancındayım. İlçemizi geliştirmeye, görülen eksikleri tamamlamaya gayret ediyorum, endişeniz olmasın. Sevdamız Korgun dur” dedi.

Korgun ve köylerimizin geleceği adına gücünün kudretinin bir fazla ortaya konması lazım geldiğine iman edercesine inandığını aktaran Başkan Kozan, “Bugünden sonra siyasi eleştiri kapılarını bile kapatmak suretiyle inşallah istişare ile yol bulacağız, yol yürüyeceğiz. Biliyoruz ki birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır” dedi.

Ortak paydamız Korgun. Bundan sonra MHP'si ve AK Parti'si olarak Korgun’umuza hizmet için gece gündüz koşturacağız” şeklinde konuştu.

“Cumhur İttifakı’nın güç kazandığını değerlendiriyor, Korgun İlçemize ciddi kazanımların olacağını düşünüyoruz. Bu vesileyle de AKP’nin bu duruma duyarsız kalmadan hep birlikte omuz omuza vererek Korgun’u kalkındırma noktasında en üst seviyeye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Mutlu ve güçlüyüz, bu sorunuz için de teşekkür ediyorum”

Vizyoner bakış açısı ve hizmet yolunda duygu ve düşüncelerini aldığımız Kozan, “İlçemizin kalkınmasında; katkıları olan siyasilere, kurum ve kuruluşlara, halkımıza, belediye çalışanlarımıza şahsım adına teşekkür ediyorum. Yardım ve desteklerinizi de bekliyoruz. Birlik ve beraberlik içinde çalıştığım, birlikte karar verdiğimiz 9 meclis üyemize ve belediye çalışanlarımıza gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.
Bu haber 1478 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum