Teknik Direktör Fahri Aytaç'dan Takımı Adına Teşekkür Mesajı

Aytaç, "Bizim için Çankırı'nın marka değerini yükseltmek çok önemli. Bizleri destekleyen tüm hemşehrilerimize takımımız adına teşekkür ediyorum." dedi.

Teknik Direktör Fahri Aytaç'dan Takımı Adına Teşekkür Mesajı
27 Eylül 2019 - 22:42 - Güncelleme: 27 Eylül 2019 - 23:02

Teşekkür Mesajı

 

Ziraat Türkiye Kupası 3.tur eleme müsabakasında marka değeri yüksek kaliteli bir takım olan Sakarya Sporu elemenin haklı gururunu ve sevincini camia olarak yaşamaktayız. Tüm hemşehrilerimize bu heyecanı yaşatmak çok güz bir duygu.

 

Bu gün itibarı ile zafer sarhoşluğumuzdan uzaklaşmamız gerekiyor. Hafta sonu pazar günü ligde gurubumuzun en iddialı ekibi olan Çarşamba Sporla çok önemli bir müsabaka oynayacağız. Kupadan çok mutlu ayrıldık fakat fazla yara aldık 2 kırmızı kart 3 önemli sakatlık olmak üzere kupada oynamayan 2 sakat oyuncularımızın toplamı 7 oyuncu eksik olarak Çarşambaya gideceğiz. Tüm bunlara rağmen Çarşamba Sporu yenebilecek güçteyiz ve inşallah iyi bir sonuçla memleketimize döneriz. Bizim için Çankırı'nın marka değerini yükseltmek çok önemli. Birlik içerisinde desteklerimizden vaz geçmeden 1074 Çankırıspor’umuza sahip çıkmalıyız.

 

Bizleri destekleyen tüm hemşehrilerimize takımımız adına teşekkür ediyorum.

 

Saygılarımla

 

Fahri Aytaç => Teknik Direktör

 

Bu haber 1562 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum