(ÇANDEF) Genel Başkanı Aydın'dan Teşekkür

ÇANDEF Genel Başkanı Zeynettin Aydın, "Bölgemizin avantajlarını anlatarak iş adamlarını teşvik edip önlerini açacağız." dedi.

(ÇANDEF) Genel Başkanı Aydın'dan Teşekkür
21 Kasım 2021 - 19:21 - Güncelleme: 21 Kasım 2021 - 19:42
İnternet Medya Gazetecisi Mustafa Çelik’in Aydın’a Sorusu, “Genç, dinamik, üretken ve çalışkan şahsiyete sahipsiniz. ÇANDEF deki bu başarılı çalışmalarınızı siyasete atılarak devam ettirmeyi, taçlandırmayı düşünürmüsünüz? Çankırı için hayalleriniz nedir? diye sorsam nasıl bir cevap verirsiniz?

Sorumuzu yanıtlayan ÇANDEF Başkanı Zeynettin Aydın “Çankırı AK Parti Milletvekilimiz, aynı zamanda Ak Parti Grup Başkanvekili olan Muhammed Emin Akbaşoğlu ve Milletvekilimiz Salim Çivitçioğlu ile Çankırı için koordineli ortak çalışmalarımız devam ediyor. Bölgemizin avantajlarını anlatarak iş adamlarını teşvik edip önlerini açacağız. Orada bulunan kalabalık, Tabiki Zeynettin Başkanımız aday olabilir; neden olmasın, başkanımızın arkasındayız” sözleri büyük alkış aldı, yankı uyandırdı.

İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF) Genel Başkanı Aydın’dan Teşekkür

ÇANDEF olarak bir ilke imza attık, Çankırı Valiliğimizin katkılarıyla, Ilgaz ilçemiz Ömerli köyü mevkiine Fidan dikmek suretiyle bir Hatıra ormanı oluşturduk.

Memleketimize küçükte olsa bir katkı sağlamış olmak bizleri ziyadesiyle bahtiyar etti, Yapmış olduğumuz etkinliğin baş mimarı Çankırı Valimiz Sn. Abdullah Ayaz başta olmak üzere, Vali yardımcımız Mehmet Zahid Uzun, Ilgaz kaymakamımız Osman Oğuz Ekşi Ilgaz belediye başkanımız Sn. Mehmed Öztürk, Orman Müdürümüz Utku Danış, davetimize icap ederek bizleri yalnız bırakmayan siz basın mensuplarına ve emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Bundan sonra her yıl ayrı bir ilçemizde Mutat hale getirmeyi planladığımız fidan dikme Bayramında buluşmak dileğiyle sağlıcakla kalın. İfadelerine yer verdi.

Bu haber 766 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum