Temizlik İşleri Müdürlüğü Çalışanlarına Açık Teşekkür (Özel Haber)

Emeklerinizden dolayı sizleri kutluyoruz. Emeklerinize yürekten teşekkür ediyoruz. Hepinizi çok seviyoruz. Her zaman sizinle bizim aramızda bir kardeşlik hukuku var oldu. Sizi, her zaman bir yol arkadaşı olarak gördük.

Temizlik İşleri Müdürlüğü Çalışanlarına Açık Teşekkür (Özel Haber)
09 Ocak 2022 - 22:36 - Güncelleme: 09 Ocak 2022 - 22:56
Teşekkür

Yaptıkları çalışmalar dolayısıyla teşekkürü hak ettiler.

Çankırı’mızın en önemli merkezi bölgesi olan Cumhuriyet Mahallesi, Namık Kemal Parıltı Caddesi, Düvenciler Sokak, İplik Pazarı Camii karşısı, (Zafer Çarşısı) köşesindeki çöp yığınları Çankırı Belediye Başkanlığı, Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı çalışanlar tarafından temizlendi.

Belediye Tarafından Çöp Dökmek Yasaktır, Metruk Binaya Girilmez, Uyarı Ve İkaz Tabelası Asıldı. Çöp Konteynırı Dışına Çöp Ve Molaz Atanlar Her Kim Olursa Olsun Cezalandırılacak!

“Emeklerinize Yürekten Teşekkür Ediyoruz”

“Temiz Bir Çankırı, Güzel Günler İçin Mücadelemiz El Birliğiyle Sürecek.” 

Belediyemizin temizlik işlerini çok gayretli çalışan bir temizlik ekibi olarak görüyorum. İlimiz, diğer illerle karşılaştırıldığı zaman şehrimizi çok daha temiz bir il olarak görüyoruz. Bu güzellikleri oluşturan sizlersiniz. Emeklerinizden dolayı sizleri kutluyoruz. Emeklerinize yürekten teşekkür ediyoruz. Hepinizi çok seviyoruz. Her zaman sizinle bizim aramızda bir kardeşlik hukuku var oldu. Sizi, her zaman bir yol arkadaşı olarak gördük. Halen merkezde ve kırsal mahallelerde yoğun şekilde süren çalışmalara karşı temizlik işleri personeli ilk günkü özveriyle çalışmalarını sürdürürken, hep birlikte omuz omuza mücadeleye devam edelim.

“Bana göre sizler çok kıymetli bir iş yapıyorsunuz. Hepinizin eline, yüreğine sağlık. Helalinden, hakkıyla bir kazanç elde ediyorsunuz ve bu şehri de her gün tertemiz bir hale getirebilmek için mücadele ediyorsunuz. Bizler de çok daha güzel bir şehir hayal ediyoruz. Ben bu hayale erişeceğimize canı gönülden inanıyorum. Ve bu hayale de sizlerin destek ve katısıyla erişeceğiz. Hepiniz burada omu omuza verdiniz, başından beri bir mücadele veriyorsunuz”

Gayretinizi Görüyoruz

Özellikle bu salgın sebebiyle temizliğin de ne kadar önemli olduğunu insanların da anladığını söylemeden edemeyeceğiz tabi iki. “Daha iyi de anlayacaklar. Bundan sonraki süreçte de eminim ki çok daha dikkatli olmaya devam edecek. Evinde, işyerinde çıkardıkları çöpü, elindeki basit bir çöpü atarken daha dikkatli olacaklarını düşünüyorum. Ben sizlerin gayretinizi esirgemediğinizi, dikkatli ve titiz şekilde çalıştığınızı görüyorum. Bu özel zamanda sizler ekstra bir gayret sergiliyor, ekstra çalışıyorsunuz. Burada gördüğümüz bir emek, bir gayret var. Bunun farkındayız. Ekstra çalışmalar var. Hayatta boşluk bırakmayacak şekilde çalışılıyor. Yerel Basın olarak ta biz aynı zamanda iyi bir ekip ve iyi bir aile olmanın da gayreti içerisinde olacağız. İnsanların gözünü boyama derdinde değiliz. Hepinize bu katkı ve gayretleriniz için yürekten teşekkür ediyoruz.”

Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün belediyelerin önemli birimlerinden biri olduğunu hatırlatan bazı vatandaşlar, temizlikle mücadele ve diğer alanlarda göstermiş oldukları gayretli çalışmalar dolayısıyla duydukları memnuniyeti belirttiler.

Belediyeciliğin ve yapılan tüm çalışmaların halka yapılan bir hizmet olması dolayısıyla kutsal olduğunu kaydeden yöre esnafları, “Öncelikle büyük bir özveriyle genel temizlik olmak üzere yaptıkları bütün çalışmalar dolayısıyla başta ilgili Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e, Yardımcılarına ve tüm çalışanlarına sizler aracılığı ile teşekkür ediyoruz. Yerel basın İnternet Medyası olarak göstermiş olduğunuz bu çaba ve gayret dolayısıyla sizlere de teşekkür ederiz. Bu şehir hepimizin ve hep beraber bu şehrin faydasına olan tüm gayreti göstermemiz lazım. Yani görev verilmeden de bazı işleri yapmamız gerekiyor diye düşünüyoruz.”

"Bu Şehir Hepimizin Onun İçin Elimizden Geleni Yapmamız Gerekiyor’’

"Sonuçta bu şehir hepimizin. Bir çalışma yaptığımızda insanlık için yaptığımızı düşünüyorum. Bunu çok da maaş karşılığı yapılan bir iş gibi değil de bütün insanlığa yapılan bir hizmet şeklinde düşünmek gerekiyor. Bu anlamda sizlerin emeği bu şehir için çok değerli, benim için çok daha değerlidir. Bizler de sizlerin koşullarını daha iyi yapmak için çabalayacağız elimizden geldiği kadar. Ben de sizin gibi hepinizin vermiş olduğu vergiyle maaş alan emekli birisiyim. Bu anlamda kamu hizmeti veriyoruz ve bunu zevkle yapıyoruz. Çünkü yaptığımız hizmet insanımız içindir’’ ifadelerinin kullanılması bizleri sevindirmiştir.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’e, Başkan Yardımcıları ve Temizlik İşleri Müdürü, çalışanlarına, çalışmalarında kolaylıklar dileriz.

Böyleydi:

Yapılan Çalışmalar İle Böyle Oldu: 
Bu haber 2839 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Bandajcı
  7 ay önce
  Çamur atmadan iftira atmadan yapılan gerçek habercilik işte budur. Eleştiri ve tenkit yapacaksın ama gerektiği zaman da takdir edeceksin. Haberciliğin için çok teşekkürler Mustafa bey...
 • 18 li
  7 ay önce
  Mustafa Bey sizi yürekten tebrik ediyorum. Şayet siz olaya el atmasa idiniz belki de burası diğer seçime kadar böyle çöplük gibi kalacaktı. 4. kuvvet medyanın gücü bir kez daha tecelli etmiştir. Öncelikle bu pisliğin temizlenmesindeki katkınızdan dolayı size teşekkür ediyorum. Demek ki başka basın mensubu yokmuş Çankırı'da. Sizden böyle sonuç çıkaracak ve memlekete fayda sağlayacak haberlerin devamını bekliyoruz. Kolay gelsin kardeşim.
 • Dertli
  7 ay önce
  Bu senin habercilik başarındır Mustafa kardeşim. Emeğine sağlık.İşte bir beldenin basınının gerçek gücü burada sayenizde ortaya çıkmış oldu.Bu vesile ile Gazeteciler Gününüzü tebrik ediyor;Çankırımıza ve memleketimize hayırlı hizmetlerinizin devamını diliyorum.Vesselam...