Hasta Ailesinden ÇÖKH'si Ve Tüm Ekibine Açık Teşekkür

En ufak bir başağrısından tutun da en karmaşık hastalıklara kadar Her hastanın ve hastalığın tedavisi; o hastaya ve doktoruna göre bireyseldir, önemlidir.

Hasta Ailesinden ÇÖKH'si Ve Tüm Ekibine Açık Teşekkür
14 Haziran 2022 - 13:03 - Güncelleme: 14 Haziran 2022 - 13:14
Açık Teşekkür

www.haberci18.com İnternet Medya Yönetmeni Mustafa Çelik, “Amaliyat ile ilgili Doktor araştıran herkese hiç düşünmeden Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr Müjdat Güller’e gitmelerini tavsiye ediyoruz... Gönül rahatlığı ile kendinizi emanet edebilirsiniz.”

Çelik, açıklamasına şöyle devam etti: Amaliyat olan eşim o kadar iyi durumda ki, Allah ÇÖKH’ni Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr Müjdat Güller ve ekibinden razı olsun.. Ailesi gibi görüp içten samimi ilgisi bana herzaman çok güven veren hocamı ve ekibini iyi ki tanımışım.” İfadelerini kullandı.

Eşim S.Ç.,in Rahatsızlığı konusunda doğru teşhis ve doğru tedavi süreciyle bana, eşime büyük güven vererek ve eşimin rahatsızlığını kesin çözümle sonuçlandıran, rahatsızlığımız ile bu denli ilgi ve alaka ile ilgilenmesi, açıklayıcı şekilde bilgilendirmeleri, bir hasta yakını olarak çok memnun kaldım. Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr Müjdat Güller hocamıza görünmeden kararınızı vermeyin. Güler yüzü, ilgisi alakası, espirili anlatımı ve karşılıklı iletişimide tedavi olacak insanlara gayet pozitif bir enerjiye aşılıyor. Tüm hastalara şifa Türk hekimlerine sağlık ve zihin açıklığı dilerim.

İlk muayenede verdigi cesaret ve güven ile acilen ameliyat planladık. Kendisinden Allah razı olsun vatana millete hizmet ettikçe saglık, mutluluk ve huzur bulsun. Eşim S.Ç., Müjdat hocamız sayesinde sağlığına kavuştu.

Teşekkür

ÇÖKH’ni Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr Müjdat Güller ve ekibinine İlgisinden ve başarısından dolayı çok teşekkür ederim.

Çelik “Hastamızın teşhisinden tedavisine kadar yoğun mesai harcayan Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr Müjdat Güller’e, Baş Hemşire Sevim Çelik, Cerrahi Servis Sorumlusu Murat Dikmen’e, Ameliyathane Hemşirelerine, Anestezi Teknikerlerine, servis hemşireleri Melike Keloğlanoğlu’na, Taha Talip Öztürk’e, Zümriye Özçelik’e, Ahmet Başıbüyük’e, Kübra Erilhan, Buğçe Nur Eker, Doğan Yavaş, Fatma Yakup ve cerrahi servis Stajarleri Beyza ve Leyla Öğrencilerimize, Temizlik personeli Filiz Tuna hanıma, Hastane yönetimine, Çankırı Özel Karatekin Hastanesi İnsan Kaynakları ve Halkla İlişkiler Müdürü ve ekibine, isimlerini ayrı ayrı yazamadığımız tüm personellere ayrı ayrı teşekkür ederiz.

En ufak bir başağrısından tutun da en karmaşık hastalıklara kadar Her hastanın ve hastalığın tedavisi; o hastaya ve doktoruna göre bireyseldir, önemlidir.

Müjdat hocam, gerek kusursuz olarak nitelendirebileceğim cerrahi becerisi, gerekse insan psikolojisinden anlayan, karşısındakine güven veren empatik yaklaşımı ile hasta doktor ilişkisinin nasıl olması gerektiğinin en önemli örneğidir. Eşim S.Ç.,in Safra Kesesi taşı rahatsızlığı nedeniyle kendisine başvurdum ve oldukça ilerlemiş olan sorunumuza müdahalesi sonrasında eşim sağlığına kavuştu. Yaşam yolculuğumda böyle bir doktor ile karşılaşmış olmamdan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Gerek Genel Cerrahi, gerekse Endoskopi konusundaki tecrübesi ve hastaya yaklaşımı ile insanın kendisini ve/veya en yakınlarını güvenle emanet edebileceği sayın hocama, ekibine, ÇÖKH’si camiasına Çelik ailesi adına teşekkür eder, meslek hayatlarında başarılar diler, Saygılarımı sunarım...
İyiki varsınız. Ellerinize, emeklerinize sağlık.

Bu haber 3242 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum