TFFHGD Çankırı Şubesinin 14. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Tek liste halinde girilen seçimlerde Bölgesel Hakem Kerim Çataklı Başkan olarak seçildi.

TFFHGD Çankırı Şubesinin 14. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi
27 Ocak 2024 - 20:26 - Güncelleme: 27 Ocak 2024 - 20:32
TFFHGD Çankırı Şubesinin 14. Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Çankırı Şubesi 14. Olağan Genel Kurulunu dernek üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirdi.

Çankırı Belediyesi Yöresel Mutfak Evinde yapılan kurulda İl Gözlemcisi Abdulkadir Ovacıklı Divan Kurulu Başkanlığına seçildi.

Tek liste halinde girilen seçimlerde Bölgesel Hakem Kerim Çataklı Başkan olarak seçildi. Başkan Kerim Çataklı, Başkan Vekili: Oğuzhan Beyaz, Sayman Vural Aslan, Sekreter Hande Bulut ve Üye Batıkan Yörükoğlu yeni yönetim kurulu olarak kurula katılan tüm üyelerin oylarını alarak seçilmişlerdir.


Yeni Başkan seçilen Kerim Çataklı, “Bu bir bayrak yarışıdır bizden önceki dernek başkanımız olan değerli abim Burak Ordu’ya Çankırı futboluna ve Hakemliğine katmış olduğu eşsiz değerlerden dolayı teşekkür ediyor ve şükranlarımı sunuyorum. Konya’ya tayini çıkmasından dolayı artık bizimle olamayacak ama biz iyi biliyoruz ki gönül bağımız sonsuza dek devam edecektir. Bizler yeni yönetim kurulu olarak Burak abimden almış olduğumuz bayrağı Türk Futboluna ve Hakemliğine en iyi katkıları sunarak devam ettireceğiz” dedi.

 
Bu haber 2345 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum