Toplum Destekli Polislerimizden Rektör Prof. Dr. Harun Çiftçi'ye Nezaket Ziyareti

Komiser Yardımcısı Bahar Mercimek, Polis Memurları Tuğba Öz ve Nesrin Bolat, Rektörümüz Prof. Dr. Harun Çiftçi'ye nezaket ziyaretinde bulundular.

Toplum Destekli Polislerimizden Rektör Prof. Dr. Harun Çiftçi'ye Nezaket Ziyareti
03 Ağustos 2021 - 13:08 - Güncelleme: 03 Ağustos 2021 - 20:06
Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Basın Bülteni

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekiplerinden Komiser Yardımcısı Bahar Mercimek, Polis Memurları Tuğba Öz ve Nesrin Bolat, Rektörümüz Prof. Dr. Harun Çiftçi'ye nezaket ziyaretinde bulundular.

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüz faaliyetleri kapsamında Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Harun Çiftçi 28.07.2021 Çarşamba günü Şube Müdürlüğümüz personeli tarafından makamında ziyaret edilmiştir. Karşılıklı iyi niyetlerin dile getirildiği ziyarette Emniyet Müdürlüğümüz ve Karatekin Üniversitesi arasında yapılacak çalışmalar, faaliyetler, projeler daha etkin ve verimli hale getirilmesi için görüş alışverişinde bulunuldu.

Sayın Rektörümüz “Çankırı halkının ve üniversite öğrencilerinin güvenliği için sağlanan üniversite-emniyet işbirliğinin artarak devam edeceğini ifade etti.” İlimize atanmasından dolayı İl Emniyet Müdürümüz Sayın Yılmaz Delen, başta olmak üzere Şube Müdürlüğümüz personeli tarafından mutluluk duyduğumuzu belirterek, kendisine başarı dileklerinde bulunulmuştur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu haber 1872 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • 18 li
    2 ay önce
    Çok güzel bir proje olan Toplum Destekli Polis uygulamasını beğeniyor ve destekliyorum. Bu bağlamda Emniyet Genel Müdürlüğüne ve Çankırımızda hizmet eden arkadaşlarımızı tebrik ediyor,başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.Üniversitemiz Rektörünün bu konuya gereken hassasiyeti göstereceğine de yürekten inanıyorum.