İftar Şehidimizden, Fatiha Ve Dualar Sizden

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şubesi geçen sene olduğu gibi bu senede şehitlerimiz ve gazilerimizin isimleri ile ihtiyaç sahiplerine ramazan kolisi ikramlarını dağıtmaya devam ediyor.

İftar Şehidimizden, Fatiha Ve Dualar Sizden
18 Nisan 2021 - 17:12 - Güncelleme: 18 Nisan 2021 - 17:25
Fatiha Ve Dualar Sizden

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Çankırı Şubesi ihtiyaç sahibi ailelere ramazan ayında erzak yardımı yapıyor.

Şehitlerimiz adına ihtiyaç sahiplerine koli dağıtımına devam ediyoruz.

Şehitlerimizin emanetlerini de asla yalnız bırakmayacağız. (M.Ç)


Yardım Kolileri, “Bilgisi Alınan İhtiyaç Sahibi Kişilerin Adreslerine Bırakılıyor

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı (TÜGŞAV) Çankırı Şubesi olarak geçen sene olduğu gibi bu senede şehitlerimiz ve gazilerimizin isimleri ile ihtiyaç sahiplerine ramazan kolisi ikramları devam ediyor.

Ramazan’ın ilk üç gününde 100’den fazla koliyi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıp çat kapı yapan (TÜGŞAV) Çankırı Şubesi gönüllerde taht kurmaya devam ediyor.

(TÜGŞAV) Çankırı Şubesi, “Bizim vazifemiz  hayırsever vatandaşlarımızdan aldığımız bağışları, Ramazan kolilerini, hediye çeklerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıp şehitlerimiz ve gazilerimiz için dua istemek.” İfadelerini kullandı.

(TÜGŞAV) Çankırı Şube Başkanı Mehmet Uçar, “Daha önce iftar yemeği olarak düzenlediğimiz programımızı Covid-19 virüsü nedeni ile ramazan kolisi şeklinde yapma kararı aldık. Hedefimiz yardım severlerden aldığımız fidre, fidye, zekat ve bağışları şehitlerimizin ve gazilerimizin unutulmaması ve onlara Fatiha ve dualar okunması için vesile olmaktır. Fazla sayıda insana yardım ulaştırıp daha fazla sayıda şehidimizin ismini yaşatmak istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Vatan adını verdiğimiz bu topraklar; bizlere şehit ve gazilerimizin emanetidir. Mevla’m yar ve yardımcınız olsun hakkınızı helal edin (TÜGŞAV) Çankırı Şubesi.

Yüreklerimiz sızlıyor. Şehitlerimiz adına ihtiyaç sahiplerine koli dağıtımı ile şehitlerimizi ebedi istirahatgahlarında sevindiriyoruz. Vatan savunmasında canları pahasına mücadele edip kan dökerek, Şehit olan, Gazi olan Kahramanlarımızdan Allah razı olsun.

Şu gelen Ordu Türk ordusudur Ya Rabbi. Senin uğrunda ölen Ordu Burdur Ya Rabbi. Taki yükselsin ezanlarla müeyyed olsun namın. Galib et, zira bu son ordusudur İslam’ın.

Bütün din vatan ve millet düşmanlarının alçakça üzerimize saldırdıkları şu kargaşalık ortamında Allah milletimize, dirlik ve mücadele azmi versin. Her türlü hain tuzakların hilesinden hafız ismi Şerif'i ile asil ve necip milletimizi korusun. Tüm dostlarıma ve sevenlerime selam olsun.. İyi ki varsın TÜGŞAV Çankırı Şubesi. Ne Mutlu Türküm Diyene. M.Ç.


Bu haber 4207 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum