TÜRKAV Salı Sohbetleri'nin İlk Konuğu Valimiz M.Fırat Taşolar Oldu

Çankırı ve Çankırılıya hizmet etmekten dolayı son derece mutlu olduğunu aktaran Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ise...devamını okuyunuz.

TÜRKAV Salı Sohbetleri'nin İlk Konuğu Valimiz M.Fırat Taşolar Oldu
03 Ocak 2024 - 19:26 - Güncelleme: 03 Ocak 2024 - 19:31
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çankırı İl
Başkanlığı tarafından her yıl aylarında düzenlenen Salı Sohbetleri başladı.


TÜRKAV tarafından her yıl geleneksel hale gelen Salı Sohbetlerinin ilki Tarihi Çankırı Yaran Evinde gerçekleştirildi.

Çankırı Valisi Mustafa Fırat Taşolar’ın konuk olduğu programa Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Kurt, Merkez İlçe Başkanı Av. Fatih Kaya, Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Alperen Şahin TÜRKAV Başkanı İsa Bölükbaşı, yöneticileri, STK’lar ve çok sayıda davetli katılım sağladı. Gerçekleştirilen programda, TÜRKAV’ın çalışmaları hakkında katılımcılara bilgi aktaran İsa Bölükbaşı, imkanları ölçüsünde çeşitli aktiviteler yapmaya çalıştıklarını Salı sohbetlerinin de bu çalışmalardan biri olduğunu ifade etti. Sarıkamış şehitlerini anma, Öğretmenler gününde şehit öğretmenleri anma, Çanakkale şehitleri ve İstiklal Marşı’nı güzel okuma programları gerçekleştirdiklerini da belirten Bölükbaşı, Dede-nine-torun İstiklal Marşı’nı okuma yarışması yapmayı planladıklarını da söyledi.


Her yıl gerçekleştirdikleri Salı sohbetlerine ilk olarak Çankırı Valisi Mustafa Taşolar’ın konuk olduğunu belirten Bölükbaşı, “Davetimize icap ettiğiniz için teşekkür ederim” dedi.


Çankırı Yaran Evinde gerçekleştirilen programın ilk konuğu olan Vali M. Fırat Taşolar, “Burada görev yapmaktan dolayı son derece mutluyum” ifadelerinde bulundu. Çok sayıda katılımcının yer aldığı samimi ve sıcak ortamda gerçekleştirilen programda Vali Taşolar, “Burada bir konu üzerinde konuşmak yerine karşılıklı sohbet edelim. Çünkü burada sizler yaşıyorsunuz ve şehri en iyi sizler biliyorsunuz. Sizlerin düşünceleri bizlere bir yol çizdirir” dedi.

Çankırı ve Çankırılıya hizmet etmekten dolayı son derece mutlu olduğunu aktaran Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen ise, göreve geldiği günden beri imkânları ölçüsünde şehre bir şeyler katma, yaşam standartları arttırma ve şehri daha ileri noktalara taşıma noktasında çalışmalar yapma gayreti içerisinde olduklarını belirten, “Bu şehir her şeyin en iyisine layık” sözlerini dile getirdi.

Katılımcıların sorularını cevaplayan Vali Taşolar iyi dilek temennilerinin ardından program son buldu.

Bu haber 3361 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum