Başkan Esen, Yüzlerce Hizmetten 63 Büyük Projesini Sohbet ile Anlattı

Esen, Çankırı’nın ulaşım damarlarındaki tıkanıklıkları tek tek açtıklarını ve ilerleyen süreçte Çankırı Lisesi Kavşağı’na el atacaklarını da söyledi.

Başkan Esen, Yüzlerce Hizmetten 63 Büyük Projesini Sohbet ile Anlattı
24 Ocak 2024 - 14:55 - Güncelleme: 24 Ocak 2024 - 15:00
Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı (TÜRKAV) Çankırı İl Başkanlığının düzenlediği Salı Sohbetlerinin bu haftaki konuğu Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen oldu.

Çankırı Yâran Evi’nde sohbet havasında gerçekleşen programda Başkan Esen, beş yılda yaptığı yüzlerce proje içerisinden öne çıkan 63 büyük projesinden bahsetti. Esen, Çankırı’da olmaz denilen ne varsa yaptıklarını söyledi. Kent Meydanı projesi hakkında detaylı bilgiler veren Esen, meydan projesini uluslararası projelere imza atan mimarların ve peyzajcıların katkısı ile gerçekleştirdiklerini belirterek “270 milyon TL ile Çankırı tarihinde yapılmış en büyük projeye imza attık. Burası, Çankırı’nın en güvenilir yapısı olacak. İlk günden beri açıkladığımız proje budur. Burada başarı hikâyesi var ve bu başarıya gölge düşürmeye kimsenin hakkı yok.” dedi.

Soruları da yanıtlayan Esen, Çankırı’nın ulaşım damarlarındaki tıkanıklıkları tek tek açtıklarını ve ilerleyen süreçte Çankırı Lisesi Kavşağı’na el atacaklarını da söyledi. Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bu haber 3524 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Tuncay Hoca
    2 ay önce
    Kucaklama taşı mevkii ve Lise Kavşağı ana arterler üzerinde yer almaktadır ve Ulaştırma Bakanlığı eli ile bu projeler bütçelenmekte ve yapılmaktadır. Yine de Belediye ön ayak olarak bu işleri yapmış ya da planlamış olmasından dolayı teşekkür ediyorum. Yapılan güzel hizmetler için de teşekkürler ancak bu yetmemeli daha çok işler yapılmalıdır.