Rıfat Şanlı Ağabeyimizi Ebedi İstirahatgâhına Uğurladık

Merhum Şanlı’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesi, yakınları ile dostlarına başsağlığı dileriz.

Rıfat Şanlı Ağabeyimizi Ebedi İstirahatgâhına Uğurladık
11 Ağustos 2022 - 11:27 - Güncelleme: 11 Ağustos 2022 - 12:11
Ebedi İstirahatgâhına Uğurladık

Çankırı siyasetinin sevilen isimlerinden önceki dönem MHP İl Başkanı Rıfat Şanlı hayata veda etti.

Son Yolculuğuna Uğurlandı

Milliyetçi Hareket Partisi Önceki Dönem İl Başkanlarından Rıfat Şanlı abimizi ebedi istirahatgâhına uğurladık.

MHP eski İl Başkanı ve eski Belediye Meclis Üyesi, Çankırı Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Oğuzhan Akbaba ile MHP eski Merkez İlçe Başkanlarından Bahadır Akbaba'nın dedeleri terzi esnaflarından Rıfat Şanlı (83) vefat etti.

Çankırı’da Koca Kurt lakabıyla anılan, rahatsızlığı nedeniyle bir süredir Medical Park Hastanesi’nde tedavi gören merhum Şanlı Çarşamba günü sabah saatlerinde hayata gözlerini yumdu.

Merhum Şanlı, İkindi namazına müteakip Büyük Camide kılınan cenaze namazı ardından Sarıbaba Mezarlığı aile kabristanında toprağa verildi.

Cenaze Törenine Siyasetçileriler, Vatandaşlar Akın Etti 

Merhum Rıfat Şanlı’nın cenaze defin merasimine MHP İl Başkanı Ahmet Kurt ve teşkilat mensupları, Merkez İlçe Başkanı Mahmut Doğar ve teşkilat mensupları, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Adalet Ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Avukat Abdulkadir Çelik ve teşkilat mensupları, DP İl Başkanı Şakir Atıcı, BBP Çankırı İl Başkanı Musali Cemal, İyi Parti İl Başkanı Aydın Akbaş, çeşitli STK’ların temsilcileri, İş adamları, Esnaf topluluğu, yakınları, isimlerini ayrı ayrı yazamadığımız çok sayıda kalabalık bir vatandaş topluluğu katılarak merhum Şanlı için son görevlerini yaptılar.

Merhum Şanlı’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesi, yakınları ile dostlarına başsağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun İnşallah.

Bu haber 1348 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum