Ülkü Ocakları Odak 2023 Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı

ODAK 2023 programı kullanıcının mevcut seviyesine odaklanarak kişisel bir çalışma programı belirlemekte ve kişinin gelişimini takip ederek yaş grubu ve beceri seviyesi ne olursa olsun...devamını okuyunuz.

Ülkü Ocakları Odak 2023 Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı
17 Haziran 2021 - 19:05 - Güncelleme: 17 Haziran 2021 - 19:10
Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı

ODAK 2023, başta Türk gençliğinin hizmetine sunmuş olduğumuz; kullanıcıların dikkatlerini artırmak, odaklanma becerilerini geliştirmek ve okuma bozukluklarını gidermek amacıyla geliştirilmiş olan bir eğitim programıdır. ODAK 2023 programı kullanıcının mevcut seviyesine odaklanarak kişisel bir çalışma programı belirlemekte ve kişinin gelişimini takip ederek yaş grubu ve beceri seviyesi ne olursa olsun kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmaktadır. Bu minvalde program, Türk gençliği özelinde tüm milletimizin hizmetine sunulmuştur.

ODAK 2023 programının hazırlanmasında ve geliştirilmesinde farklı meslek ve uzmanlık gruplarının desteğinden faydalanılmış, program içeriği ise hassas süreç ve yöntemlerin yürütülmesi ile pedagojik gelişimi destekleyici ve mili-manevi değerleri haiz bir muhtevaya kavuşmuştur. ODAK 2023 yazılımı kullanıcılara herhangi bir teknik öğretmemekte, kullanıcıların motor becerilerini geliştirmektedir. Bu nedenle kullanım sonrası elde edilmiş olan becerilerin zamanla kaybolması söz konusu değildir. ODAK 2023 yazılımında; anlayarak okuma hızları, dikkat, odaklanma, okuma hızı gibi tüm ilerlemeler ayrı ayrı kayıt altına alınmakta, grafikler halinde kullanıcıya sunulmaktadır.

ODAK 2023 yazılımı, tamamen kullanıcıya özel bir eğitim programı sunar. Programa kaydın tek kullanımlık ve kişiye özel bir kod ile gerçekleştirilmesinin ardından, kullanıcının yapacağı ilk çalışma, yapay zeka tarafından farklı parametrelere göre değerlendirilir ve yalnızca o kullanıcıya özel bir çalışma programı oluşturulur.

Yapay zeka sayesinde kişiselleştirilebilir ve kullanıcıya özel bir eğitim deneyimi sunan ODAK 2023 programından azamî faydanın sağlanabilmesi ve ODAK 2023 becerilerinin en iyi düzeyde geliştirilebilmesi için tek kullanımlık kod ile kaydını gerçekleştiren kişinin, belirlenen kullanıcı hesabından yalnızca kendisinin faydalanması elzemdir. ODAK 2023 programı sizin için en iyi gelişim programını sunar ve bu programı gelişim seyrinize göre güncel tutar.

Odak 2023 Yazılımı;

*
Kişinin okuma ve anlama becerilerini geliştirir.

*
Göz kaslarını güçlendirmeye yönelik egzersizler ile okuma esnasında kısa sürede yorulmanın önüne geçer.

*
Göz koordinasyonunu geliştirerek okuma hızının artmasını sağlar.

*
Metin egzersizleri sonunda yer alan sorular, bireyin okuduğunu anlama kabiliyetini ve metin içeriğindeki detaylara dair dikkatini ölçmeye yöneliktir.

*
Kelime bütünlüğü egzersizleri ile akıcı okuma kabiliyeti kazandırır.

*
Uzman kadrolar tarafından hazırlanan metinler ile odaklanma ve hızlanma becerilerini kazandırmasının veya geliştirmesinin yanı sıra Türk kültürünü, fikir sistemini ve tarihini de daha yakından tanıtır.

*
Kullanıcıları motive eder; kullanıcılara başarı duygusunu aşılar ve kullanıcının özgüvenini yükseltir.

*
"Okuduğumu anlamıyorum” önyargısını kırar; “Okuduğumu çok iyi anlıyorum” güveninin yerleşmesini sağlar.

Genç arkadaşlarımızın bilgiyi ezber yapmadan motor beceri haline getirmelerinde yardımcı odak noktası oluyoruz. Hafızanızı ve öğrenme yeteneklerinizi, bilgi birikiminizi üst seviyelere taşımaya okuma hızınızı ve anlama oranınızı pratiklerle alışkanlığa dönüştürmeye hazırsanız, sizleri bilimin ışığında hazırlanan ODAK 2023’e davet ediyoruz.

Odak 2023 yazılımını “www.odak2023.com” sayfasından inceleyebilir ve sizlere en yakın İl-İlçe Ocaklarımızdan temin edebilirsiniz.

Kampanyalara katılmak ve fırsatlardan yararlanmak için ise Odak 2023 ile Bilgi Ocakta sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

Kamuoyuna saygılarımla.

M. Alperen ŞAHİN =>Çankırı Ülkü Ocakları Başkanı

Bu haber 926 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum