Aziz Milletimizin Başı Sağ Olsun!

Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanlığı olarak Çankırılı vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm futbolseverleri sağduyulu olmaya davet ediyor, hiçbir şeyin şehitlerimizden daha önemli olmadığını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Aziz Milletimizin Başı Sağ Olsun!
24 Aralık 2023 - 12:04 - Güncelleme: 24 Aralık 2023 - 12:09
Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamalara göre Şehit Uzman Çavuş Alpay Aras-3 Operasyonu kapsamında harekat icra eden Hakkari 1. Dağ ve Komando Tugay Komutanlığımıza bağlı bir geçici üs bölgemize alçakça sızma girişiminde bulunan PKK'lı hainlerin hunhar saldırısında 6; Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde bir üs bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada da 6 olmak üzere 12 vatan evladımız şehit olmuş, 12 ocağa şehit ateşi düşmüştür.

Şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, silah arkadaşlarına ve aziz milletimize baş sağlığı; yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz.

Bilinsin isteriz ki öfkemiz acımızdan büyüktür. Yine bilinsin isteriz ki şehitlerimizin kanı yerde kalmayacak, terörle mücadelemiz TBMM çatısı altındakiler dahil olmak üzere tüm teröristler teker teker temizlenene kadar devam edecektir.

Ayrıca hepimizin malumu olduğu üzere 24 Aralık 2023 Pazar günü Fenerbahçe ile Galatasaray takımlarımız Süper Lig mücadelesinde karşı karşıya geleceklerdir.

Ülkemiz futbolunda son dönemlerde yaşanan tatsız hadiseleri göz önünde bulundurduğumuzda iki takıma gönül vermiş kıymetli vatandaşlarımızın gergin olduklarını tahmin etmek zor olmayacaktır.


Bu nedenle Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanlığı olarak Çankırılı vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm futbolseverleri sağduyulu olmaya davet ediyor, hiçbir şeyin şehitlerimizden daha önemli olmadığını bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Kamuoyuna saygıyla arz ederiz.

M. Alperen Şahin Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı

Bu haber 1990 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum