Ülkü Ocaklarından Eğitim Atağı

Şahin, “Her türlü kötü alışkanlıktan uzak, düşünen, konuşan, fikir üreten ve uygulayan bir Türk Gençliği gayesiyle eğitim - öğretim yılına Bismillah diyoruz." dedi.

Ülkü Ocaklarından Eğitim Atağı
23 Ağustos 2019 - 19:36

Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanlığı, yeni dönemde ağırlığını eğitimden yana koydu. Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Mustafa Alperen Şahin, göreve gelmesinin ardından hazırladığı eğitime yönelik projelerle dikkat çekiyor.

 

Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Mustafa Alperen Şahin, “2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında da Türk Gençliği’ni Ülkü Ocakları’na bekliyoruz.” Dedi.

 

Şahin, yeni dönem projeleri hakkında bilgi verdi.

 

Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Mustafa Alperen Şahin, “Ülkü Ocakları olarak Türk gençlerinin milli ve manevi değerlere duyarlı yetişmesi hedefi doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, yeni dönemde daha çok çocukların ve gençlerin eğitimlerine yardımcı olmak istediklerini ifade etti.” 

 

Şahin, “Her türlü kötü alışkanlıktan uzak, düşünen, konuşan, fikir üreten ve uygulayan bir Türk Gençliği gayesiyle eğitim - öğretim yılına Bismillah diyoruz. Genç kardeşlerimizi İlim ve İrfan yuvası Ülkü Ocaklarına bir bardak çay eşliğinde geleceğimizi hazırlamaya, 2023 Lider Ülke Türkiye’sini inşa etmeye davet ediyorum.” Dedi.

 

Dini ve Milli Konulu Seminerler

 

Kitap Okuma Saati

 

Üniversiteye Hazırlık Kursları

 

Sportif Faaliyetler

 

Tiyatro Gösterimleri

 

Bilgi Yarışmaları

 

Belgesel Günleri

 

Makale Yazımları

 

Ülkü Ocakları Dergi Okumaları

 

Konferans ve Sempozyumlar

 

Sosyal ve Kültürel Aktiviteler

 

Ülkü Ocakları Çankırı İl Başkanı Mustafa Alperen Şahin

Bu haber 1347 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum