Çankırı Merkezde Uyuşturucu Madde İmal Ve Ticareti Yapanlara Darbe

Çankırı merkezde jandarma ekipleri uyuşturucu üretimi ve satışı yapan 5 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi, 7 kişi gözaltına alındı.

Çankırı Merkezde Uyuşturucu Madde İmal Ve Ticareti Yapanlara Darbe
30 Ekim 2020 - 16:33
Uyuşturucu Tacirlerine Jandarmadan Balyoz Gibi Darbe

6 Şüpheli Hakkında Adli Soruşturma Başlatılırken, 1 Şüpheli İse Tutuklandı

Çankırı merkezde jandarma ekipleri uyuşturucu üretimi ve satışı yapan 5 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi, 7 kişi gözaltına alındı. Operasyonda 4,4 kilo esrar, çok sayıda kenevir ve kenevir tohumu ele geçirildi. Gözaltına alınanlardan 1’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İşte Detaylar:

Çankırı İl Jandarma Komutanlığınca sorumluluk bölgemizde uyuşturucu madde kullanımı ve ticareti suçunu işleyen şahıslara yönelik, yürütülen kararlı mücadele kapsamında 29.10.2020 tarihinde saat 07:00’dan itibaren, Uyuşturucu Madde İmal Ve Ticareti suçlarını işlediği değerlendirilen şüphelilere yönelik olarak (5) adreste (7) şüpheliye yönelik eş zamanlı icra edilen operasyonda; (4.400) gram esrar, (15) gram kenevir tohumu, (1) kök kenevir, (3) gram eroin, (1) adet 5,56 mm fişek, (1) adet muşta ve (1) adet içme aparatı ele geçirilmiştir.

Olayla ilgili yakalanan (6) şüpheli hakkında adli soruşturma başlatılmış, 1 şüpheli ise sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

Çankırı Valiliğince suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


 
Bu haber 4054 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • HASAN HARPUT
    7 ay önce
    İlimizde zehir tacirlerine göz açtırmayan Jandarma Alay Komutanımıza ve ekibine bir Çankırılı olarak teşekkür eder saygılar sunarım iyiki varsınız Allah yar ve yardımcınız olsun.